Nedělalo vám nikdy studium problémy, a to jste se nemuseli ani příliš snažit a učit? Máte neustále zájem vzdělávat se a dozvídat nové věci? Pak možná patříte mezi nejinteligentnější znamení zvěrokruhu, kterým to pálí tak, že jim ostatní závidí. Jaká znamení to jsou?

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Vodnáři jsou velmi inteligentní lidé s všeobecným přehledem, takže si s nimi můžete povídat úplně o všem. Navíc se díky své sociální inteligenci umí vcítit do lidí, se kterými se baví, a ti si díky nim přijdou chytří a zajímaví. Vodnář si s vámi popovídá o všem od zahrádky až po jadernou fyziku, což je velká výhoda.

Lidé v tomto znamení jsou velmi oblíbení ve společnosti a také bývají často využíváni jako řečníci, jelikož se velmi dobře poslouchají. Umí totiž intenzivně a poutavě mluvit i o zcela obyčejných věcech, jako je třeba vaření večeře či venčení psa. S Vodnářem tedy vždy najdete společné téma a nudit se tak po jeho boku určitě nebudete.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Raci nepatří mezi zbytek populace, která používá svůj mozek maximálně na 10 %, ale využívají ho ve větší míře. Mají velmi vysoké IQ, rozhodně nad 140, čehož dosahuje pouze 0,2% populace. Většinou jsou považováni za geniální. Vynikají velmi často ve vědě nebo výzkumu a jsou slavní po celém světě.

Nevýhodou však je, že tito lidé mají většinou nízkou sociální inteligenci a mívají velké problémy v běžném životě. Jak se tak říká, neumí si sami ani ukrojit chleba. Ideálním řešením pro ně tak je si najít takového partnera, který je pragmatický, stojí nohama pevně na zemi a umí se postarat o domácnost i rodinu.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Štíři jsou nadprůměrně inteligentní, nemusí se učit, studium vysoké školy jim nedělá problém a červený diplom je pro ně samozřejmostí. Mají však problém v normálním životě. Neumí si najít přátele, ani partnera, který by si po jejich boku nepřipadal méněcenné a zbytečný.

Lidé v tomto znamení mají velký problém s komunikací ve společnosti obyčejných lidí. Svůj se takový člověk cítí pouze mezi členy Mensy, kteří rozumí jeho humoru a dokonce ho i ocení. Jinak je Štír vlk samotář, který žije pouze se svými myšlenkami a nápady, které se pokouší realizovat.

Zdroj: Youtube

Související články