Kdo by netoužil patřit mezi nejkrásnější ženy světa? Bohužel ne každá k tomu má předpoklady. V našem horoskopu se dozvíte, v jakých znameních zvěrokruhu se rodí ty největší krásky. Patříte k nim?

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Jednou z nejkrásnějších žen světa je rozhodně Bella Hadid. Spolu se svou sestrou Gigi patří k nejžádanějším modelkám světa. Bella má tedy krásu dánu do vínku nejen díky genům, ale také jí pomohlo, že se narodila ve znamení Vah.

Patříte-li tedy i vy k tomuto znamení, pak se nebojte ukázat své dlouhé nohy v minisukni. Rozhodně se nemáte za co stydět! Ani vaše vlasy nejsou tak hrozné, jak si myslíte. Muži z nich šílí, stejně jako z vašich uhrančivých očí. Stačí, když se na ně podíváte, zamrkáte a budou vám ležet u nohou. Nepodceňujte se, jste totiž opravdová kráska!

Štír

24. 10. až 22. 11.

Ve znamení Štíra se narodila další krásná žena, po které touží muži na celém světě. Není jí nikdo jiný než okouzlující sexy herečka Scarlett Johanssonová. Na její krásné tváři vás nejprve upoutají blankytně modré oči. Také záplava dlouhých blond vlasů z ní dělá andělskou bytost.

Ženy ve znamení Štíra jsou tedy většinou takové ty klasické katalogové krásky, ze kterých se tají dech na první pohled. Dokonalé míry, krásný úsměv, zářivě bílé zuby a kvalitní vlasy, pleť i nehty. Štírka prostě působí a vypadá dokonale v každé situaci.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Kdo by netoužil vypadat jako nádherná zpěvačka Ariana Grande, která se nebojí experimentovat a představit každou chvíli jinou, moderní a především stylovou vizáž, která z ní udělá hvězdu večera. Pro ženy jejího formátu to není žádný problém. Zrozenkyně v Raku totiž vypadají skvěle i nenalíčené.

Ženy v tomto znamení mají půvabné rysy, dokonalou postavu, pevné vnady a vědí, jak muže okouzlit. Stačí jen, když se na něj usmějí a podlomí se mu nohy. Ženy ve znamení Raka se nebojí svou přitažlivost a krásu využít k tomu, aby měly pohodlnější a luxusnější život.

Zdroj: Youtube

Související články