Každý člověk má dobré i špatné vlastnosti, proto je nezbytné, pokud chce, aby ho měli ostatní rádi, ukázat především své dobré stránky. Následující horoskop vám prozradí, jakými nejkrásnějšími vlastnostmi disponuje právě vaše znamení.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Berani jsou neuvěřitelně laskaví lidé, vždy vás vyslechnou, poradí vám a jsou upřímně nešťastní z vašich starostí. Právě za jejich laskavost a shovívavost je mají lidé rádi a přátelé na ně nedají dopustit. Umí na sebe stáhnout stres a negativní energii.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Nejlepší vlastností Lva je statečnost. Toto znamení se za vás vždy postaví, i kdybyste byli v oslabení. Lvi se totiž ničeho nebojí a nikdy se nevzdávají. Jejich chrabrost a touha být vždy nejlepší, je ženou kupředu. Nikdy nenechají své blízké u dna a vždy jim pomohou k cíli také.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelci jsou velmi štědří, finančně vám pomohou, kdykoliv budou moci. Majetek, hmotné statky ani peníze pro ně nejsou důležité, raději jimi udělají šťastné i ostatní bytosti v jejich okolí. To, že nejsou vůbec lakomí, je jejich největší předností.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Býci vždy mluví pravdu, neumí vůbec lhát, proto je pravdomluvnost jejich největší kladnou vlastností. Pokud chcete slyšet za každé okolnosti pravdu, pak se zeptejte Býka. Nikdy nebude lhát a vždy vám vše řekne přesně tak, jak se stalo. Nic si nepřikrášlí, ale nepočítejte ani s umírněním, prostě přesně podle pravdy.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny jsou velmi pořádkumilovné, tudíž je jejich vztah k čistotě tou nejlepší vlastností, kterou mají. Po jejich boku se tak můžete těšit na vždy čistý a voňavý domov. Nemusíte už nikdy hýbnout ani prstem, Panna vše uklidí za vás a ještě se u toho bude usmívat. Také jsou velmi dobré kuchařky a hostitelky.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Kozorozi jsou neuvěřitelně ambiciózní, vždy si jdou za svým a nebojí se žádných překážet. To je to, co na nich ostatní obdivují a za co si jich váží. Podají pomocnou ruku a nejsou lhostejní vůči starostem ostatních. Pokud vás tedy trápí bezpráví, klidně se na Kozoroha obraťte a on vám pomůže.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Nejkrásnější vlastností Blíženců je právě krása, a to jak fyzická, tak duševní. Blíženci jsou krásní zvenku i zevnitř. Jsou ozdobou každého večírku a mluvit s nimi je čirá radost. Vyzařuje z nich neuvěřitelně pozitivní energie. Blíženci jsou navíc velmi skromní a pokorní.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy si vše dokonale rozmyslí, než něco udělají. Jsou velmi váhavé, ale také přemýšlivé, což se jim v životě mnohdy vyplatí. Nikdy se do ničeho nepouští po hlavě, což je jejich nejlepší vlastností. Váhy však nikdy nepoznají ten pocit, jaké to je, radovat se z něčeho jen tak.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Vodnáři jsou velmi veselí, nikdy nezkazí žádnou legraci a jsou studnicí vtipů a humoru. Trávit s nimi čas je radost, vždy vás nakazí dobrou náladou a v jejich společnosti jsou problémy zapomenuty.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Nejkrásnější vlastností Raků je akčnost. Nikdy nikde neposedí a všude je jich plno. Musí být neustále v pohybu a prožívat akci či dobrodružství. S Rakem se tak nikdy nenudíte a chcete-li trávit aktivně čas, je pro vás tím pravým.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Nejkladnější vlastností Štírů je pracovitost. Neustále jen dřou, aby se oni i jejich blízcí měli dobře. Neznají lepší pocit, než když je za nimi vidět dobře odvedená práce. Jsou to hodní a slušní lidé, kterým práce rukama nevadí.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby jsou velmi něžné a hodné, to je na nich to, co ostatní mají rádi. Milují jejich plachost, dobrotu a lásku, kterou dávají všude kolem. Ryby umí rozněžnit každou duši a zklidnit i tu nejnapjatější situaci. Stačí, když promluví, a jejich hlas je jako hudba, která utlumí veškeré negativní emoce.

Související články