Nejkrásnější, nejcharismatičtější a nejvíc sexy ženy se rodí zejména v některých znamení. Která že to jsou?

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka mívají velmi silnou vůli, jsou ambiciózní a jdou si vždy tvrdě za svým. Pokud je tedy budete mít po svém boku, můžete si být jisti, že se bude jednat o plnohodnotného parťáka. Nezapomeňte však na to, že tuto ženu bude nutné občas usměrnit a ukázat jí, kdo je tady muž, jinak vás totiž převálcuje.

Ženy ve znamení Býka bývají velmi pohledné, charismatické a sportovně založené, proto mají i skvělou postavu. Milují jídlo a neumí si ho odpírat, proto je nutné, aby cvičily, pokud chtějí mít dokonalou postavu. Mít tedy po boku tuto ženu, měli byste se udržovat také ve formě. Žádného lenocha by vedle sebe totiž nesnesla.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny patří mezi nejkrásnější ženy zvěrokruhu. Nejenže jsou velmi pohledné a smyslné, ale také velmi chytré, bystré a příjemné. Každý tak chce trávit čas v jejich společnosti. Panny jsou navíc skvělé hostitelky a mají smysl pro detail a pořádek. Nevadí jim ani vaření, takže se po jejich boku budete mít opravdu jako v nebi.

Ženy v tomto znamení jsou také skvělé milenky, matky a chápající přítelkyně, která vás vyslechnou, poradí a podpoří v každé situaci. Navíc jsou něžné a přítulné. Život po jejich boku je tak skvělou volbou pro všechny muže, kteří mají rádi plný servis a kuchyni jako od maminky.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Kozorožky patří mezi nejvíce charismatické ženy ze všech znamení. I když nejsou tak krásné jako Panny, jsou mnohem více tajemné, smyslné a šarmantní, což muže neskutečně baví. Nikdy nejsou nudné a líné, přesně vědí, jak s mužem komunikovat, aby jí ležel u nohou. Ten si navíc nikdy nemyslí, že má Kozorožku jistou, proto dělá první poslední, aby si ji získal.

Mají se tak dobře oba dva, muž i žena. Oba se snaží, aby byl ten druhý šťastný a spokojený. Jejich vztah je tak harmonický a plný hezkých gest a milých pozorností. Kozorožka navíc nenávidí hádky, takže raději ustoupí, aby měla klid, což muži ocení. Přijdou si pak totiž, že měli pravdu. Tyto ženy prostě vždy vědí, co říct a jak se chovat, aby byly doma za bohyně.

Související články