Možná jste potkali někoho, kdo na první pohled nebyl nejkrásnější v okolí, ale vy jste se do něj i přesto zbláznili a neuměli jste si představit život bez něj. Pak jste možná narazili na ty nejkrásnější ženy, které svou krásu umí skrývat před světem. Když ale rozkvetou, stanou se z nezajímavých ptáčátek dokonalé labutě.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka často bývají nevýrazné šedé myšky, které trpí nedostatkem sebevědomí. To je velká chyba, kterou je nutné napravit. Tyto ženy stačí správně obléknout, nalíčit, ostříhat a učesat. Pak je ani nepoznáte! Budou z nich totiž ty největší krasavice v okolí. Mají to v sobě, jen s tím neumějí nakládat. Po této proměně se jim změní život.

Nejenže na ně budou muži stát fronty, ale naroste jim i zdravé sebevědomí, což jde ruku v ruce s lepší prací, budováním kariéry nebo se získáním kontaktů a konexí, které se ženě v tomto znamení budou v budoucnu velmi hodit. Chcete-li tedy mít po svém boku budoucí hvězdu, pomozte jí s proměnou šedé myšky v zářící bytost.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny sice nejsou prvoplánové krasavice, mají ale něco mnohem důležitějšího, a to půvab, šarm, charisma a vnitřní krásu, kterými okouzlí každého muže v okolí. Krásky kolem nich to nechápou, většinou je nepovažují za konkurenci, ale to dělají velkou chybu. Panny jsou totiž ty největší sokyně modelkám s dokonalými mírami a dlouhýma nohama.

Muži už dávno nekoukají jen na fyzickou krásu, zajímají je i jiné vlastnosti. Například právě zmíněný šarm, inteligence a také vychování a chování ve společnosti. Nakonec pak právě ženy v Panně mají nad klasickými kráskami s dutým mozkem navrch. A muži to vědí, raději si vyberou je, než někoho, kdo se neumí chovat. Krása těchto žen totiž spočívá ve vnitřní síle a tajemném půvabu.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamení Kozoroha sice nemají nejkrásnější obličej na světě, ale mají to nejkrásnější srdce. Jsou neskutečně hodné, milé a empatické, což každého normálního muže dostane do kolen. Tyto ženy pomáhají druhým a muži jsou oporou v každé životní situaci. Tímto si získají jejich srdce a díky tomu jsou pro ně těmi nejkrásnějšími ženami vůbec.

Ženy v Kozorohu mají navíc pevnou vůli a umí mluvit. Charisma z nich doslova stříká na všechny strany. Když se tyto ženy navíc pěkně oblečou a upraví, i jejich fyzická krása je jejich velkou předností. Sice nejsou na první pohled nejkrásnější, ale mají pěknou postavu, kvalitní vlasy a jejich pohled je tak hluboký a upřímný, že jim muži neodolají.

Související články