Lev (23.7. - 22.8.)

Lidé narození ve znamení Lva jsou považováni za jedno z nejmazanějších znamení zvěrokruhu. Jsou instinktivní, ale nikdy triviální, vždy vědí, kam nasměrovat své schopnosti. Neradi kují plány, naopak raději čelí nepřízni osudu. Jsou velmi zapálení do výzev a vědí, jak reagovat na obvinění těch, kteří je považují za příliš spontánní. Jsou tak mazaní, že byste si na ně měli dát raději pozor. Málokdo je dokáže prohlédnout a nenechat se jimi obalamutit.

Panna (23.8. - 22.9.)

Znamení Panny je nejlogičtější ze zvěrokruhu. Téměř nikdy není v nesnázích, protože je to znamení, které vše vypočítává a plánuje se vší mazaností, tak, aby z toho vždy vyšlo vítězně. Tito lidé mají perfektní smysl pro logiku a dokáží hodně předvídat, jejich mazanost je neuvěřitelná. Pozor na ně!

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnář je velmi bystré znamení, protože je skvělým pozorovatelem. Pozorně si všímá všeho kolem sebe, od věcí po lidi. Všechno má dopředu promyšlené, naplánované. Než se někam vydá, už přesně ví, kde musí skončit. Znamení Vodnáře je čistá intuice spojená s mazaností, v jeho případě je těžké odhadnout, jak moc s vámi manipuluje. Těžko se nechá zaskočit, zvláště v oblastech, které velmi dobře zná.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Poslední znamení zvěrokruhu je považováno za jedno z nejmazanějších. Střelec je znamení, které je často podceňováno, ale ve skutečnosti ví, jak se zachovat v každé situaci. Lidé tohoto znamení jsou ve svém chování velmi stálí a důslední. Vědí, jak se chovat ke všem kolem sebe, mazanost je Střelci prostě vrozená. Střelec se ze svých chyb hodně učí a nenechá se odradit, ani když má potíže.

Zdroje: www.superinformati.com, astrotalk.com