žena, pomsta
Zdroj: Shutterstock

Nejmstivější znamení zvěrokruhu. Tyto ženy jsou pomstychtivé bestie, pozor na ně

Držet v sobě zášť je hodně náročné, proto se většina z nás snaží spíše odpouštět a zapomínat, než plánovat pomstu. Ale pro některé lidi opravdu není nic lepšího, než pomsta, aby se s někým vyrovnali a ulevilo se jim. Zjistěte, která ženská znamení zvěrokruhu patří mezi ta nejpomstychtivější.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři jsou nejmstivější a nejbrutálnější ze všech znamení zvěrokruhu. Vynikají také v manipulaci, pouze vám ukážou svou „sladkou stránku“. Tato dualita, která je známá svým tajnůstkářstvím, usnadňuje Štírům provést jejich pomstu, aniž byste si to uvědomovali.

žena, nůž, zelenina, pomsta Štír patří mezi nejmstivější znamení. Zdroj: Shutterstock

Beran (21.3. - 20.4.)

Toto znamení nemá rádo, když je zneužíváno nebo se k němu někdo chová s jakoukoli mírou neúcty. Ženy v Beranu bývají nekompromisní a agresivní a pokud se Beran cítí osobně napaden, nenechá nikomu jen tak něco projít bez pomsty.

Rak (22.6. - 22.7.)

Možná jste nečekali, že na tomto seznamu uvidíte citlivého a emocionálního Raka. Ale tyto ženy v sobě občas probudí překvapivou touhu po pomstě, zvláště pokud jde o lidi, kteří jsou jim nejbližší. Když ženám narozeným ve znamení Raka ubližuje někdo, koho milují, jsou často zlomyslné. Většinou je to ze strachu o to, že je ztratí. Neuvědomují si ale, že tímto chováním je k sobě rozhodně nepřipoutají.

Panna (23.8. - 22.9.)

Také analytické Panny, které využívají svou na detail orientovanou povahu a chytrost, aby vymýšlely ošklivé strategie. Své malé zlomyslné pomsty dělají v případě, že se cítí ohroženy ve své dokonalosti. Není přece nikdo lepší než ony!

Býk (21.4. - 21.5.)

Ženy narozené ve znamení Býka lze snadno rozzlobit. Pokud se urazí, tak se můžete spolehnout na to, že se vám pomstí. Protože jsou zároveň trpělivé a silné, počkají si na to, až uděláte chybný krok a zaútočí. Na rozdíl od jiných pomstychtivých znamení vám však Býk také může dát druhou šanci. 

žena, pomsta, košile, stříhání Býk si na pomstu počká. Zdroj: Shutterstock

Lev (23.7. - 22.8.)

Lvice zajdou jakkoli daleko, aby zůstaly středem pozornosti. Kdyby se náhodou objevil někdo lepší a zajímavější, kdo by je mohl na jejich trůnu ohrozit, začnou vymýšlet různé taktiky, jak svého protivníka zlikvidovat. Tyto ženy se sníží i k ošklivým pomluvám a činům.


Zdroje: bestlifeonline.comnypost.com

Akční letáky