Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři jsou nejmstivější a nejbrutálnější ze všech znamení zvěrokruhu. Vynikají také v manipulaci, pouze vám ukážou svou „sladkou stránku“. Tato dualita, která je známá svým tajnůstkářstvím, usnadňuje Štírům provést jejich pomstu, aniž byste si to uvědomovali.

Beran (21.3. - 20.4.)

Toto znamení nemá rádo, když je zneužíváno nebo se k němu někdo chová s jakoukoli mírou neúcty. Ženy v Beranu bývají nekompromisní a agresivní a pokud se Beran cítí osobně napaden, nenechá nikomu jen tak něco projít bez pomsty.

Rak (22.6. - 22.7.)

Možná jste nečekali, že na tomto seznamu uvidíte citlivého a emocionálního Raka. Ale tyto ženy v sobě občas probudí překvapivou touhu po pomstě, zvláště pokud jde o lidi, kteří jsou jim nejbližší. Když ženám narozeným ve znamení Raka ubližuje někdo, koho milují, jsou často zlomyslné. Většinou je to ze strachu o to, že je ztratí. Neuvědomují si ale, že tímto chováním je k sobě rozhodně nepřipoutají.

Panna (23.8. - 22.9.)

Také analytické Panny, které využívají svou na detail orientovanou povahu a chytrost, aby vymýšlely ošklivé strategie. Své malé zlomyslné pomsty dělají v případě, že se cítí ohroženy ve své dokonalosti. Není přece nikdo lepší než ony!

Býk (21.4. - 21.5.)

Ženy narozené ve znamení Býka lze snadno rozzlobit. Pokud se urazí, tak se můžete spolehnout na to, že se vám pomstí. Protože jsou zároveň trpělivé a silné, počkají si na to, až uděláte chybný krok a zaútočí. Na rozdíl od jiných pomstychtivých znamení vám však Býk také může dát druhou šanci.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lvice zajdou jakkoli daleko, aby zůstaly středem pozornosti. Kdyby se náhodou objevil někdo lepší a zajímavější, kdo by je mohl na jejich trůnu ohrozit, začnou vymýšlet různé taktiky, jak svého protivníka zlikvidovat. Tyto ženy se sníží i k ošklivým pomluvám a činům.


Zdroje: bestlifeonline.com, nypost.com