Beran (21.3. - 20.4.)

Impulsivita, výbuchy emocí najednou a bez očekávání. Ženy ve znamení Berana často ovládnou vášně, které se však jejich partnerům nebudou líbit. Rozzlobeným Beranům je lepší jít z cesty, protože dokážou zranit nejen slovy, ale také svými činy. Než se uklidní, jejich horká hlava dokáže napáchat pěkné škody.

Býk (21.4. - 21.5.)

Další rohaté znamení patří také mezi poměrně nebezpečná. Spíš než impulzivita je velkým problémem jejich umíněnost, ale do varu se také dokáží dostat. Žena ve znamení Býka nechce prohrát, a tak dělá všechno pro výhru, v hádkách musí mít vždycky poslední slovo a dostat se s tímto znamením do sporu chce velkou trpělivost.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Narozdíl od předchozích znamení je žena Kozoroh poměrně nebezpečná v tom, že dokáže své city a rozčilení skrývat velice dokonale. Když se pokusíte pochybovat o jejích schopnostech, práci nebo její rodině, dokáže zosnovat plán pomsty tak strašný, že nebudete chtít být na straně oběti. I když je v hloubi duše citlivá a starostlivá, nechtějte ji naštvat, protože umí být tak zlá a chladná, jako žádné jiné znamení.

Lev (23.7. - 22.8.)

Tak jak umí ženy ve Lvu být velkorysé a benevolentní, dokáží se také naopak naštvat tak, že se zcela zablokují. Nedělají scény a nečekejte ani výbuchy emocí. Žena Lev vás psychicky systematicky zničí tím, že bude takzvaně pasivně agresivní. Zakrývá tím svou nejistotu a vyděšenost, a pokud nemá partnera, který „to s ní umí”, je zle. Raději se tedy otočte na podpatku a utíkejte někam hodně daleko.

Zdroje: horoskopy.blesk.cz, nypost.com