Blíženci

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Blíženců jsou roztržité, často bývají ale i nepořádné a chaotické. V jejich domácnosti se mohou povalovat hromady oblečení, papírů a doplňků, které trousí, kudy chodí. Svléknou se, kde zrovna stojí a vše nechají na hromádce na zemi a tak pokračují až do doby, dokud nemají co na sebe. Pak zběsile perou, ale jelikož nemají prádlo kde sušit, brzy toho nechají a špinavé prádlo se tak v domácnosti kupí.

Blíženci mívají nepořádek i v dokladech a papírech, proto nikdy nic nemohou najít. Záruční listy ke spotřebičům, rodné listy, pasy či jiné důležité dokumenty netuší, kde mají, a když je náhodou potřebují, nastane několikadenní zoufalé hledání, které je většinou neúspěšné a musí si je nechat vystavit znovu.

Ryby

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamení Ryb žijí ve své fantazii. Nerady uklízejí a doma mívají také chaos. Pořádek je pro ně zbytečný ve svém nepořádku si vysloveně lebedí. Navíc bývají líné něco řešit a vidina toho, že stráví den se smetákem v ruce, je vysloveně děsí, raději si pustí další seriál na Netflixu a načnou pytlík chipsů, který zahodí vedle postele poté, co si ji celou zadrobí. Názor ostatních Ryby moc nezajímá a než aby poslouchaly řeči o tom, že by si měly uklidit, raději si nezvou návštěvy.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy jsou prototypem rčení Navrch huj a vespod fuj! Jsou totiž vždy upravené, namalované, na sobě mají značky za tisíce, ale když se na ně zaměříte, vidíte tu ušmudlanost. Stejně tak to mají i doma. Všude prach a haldy oblečení. Občas jde o komický pohled na načančanou princeznu, která si už nemá ani do čeho natočit vodu, protože jí došly čisté skleničky.

Na první pohled prostě Váhy klamou tělem, dejte si na to tedy pozor. Mohli byste být nemile překvapeni. Ani hygienické návyky, a to především čištění zubů, nejsou pro Váhy přirozenou součástí každodenní rutiny. Doma byste se s nimi útulného a čistého hnízdečka lásky rozhodně nedočkali.

Související články