Nemáte rádi nudu, klid a stereotyp? Pak se vyhýbejte těmto ženám, které jsou tak pomalé, líné a nudné, že život vedle nich je každý den úplně stejný a bezemoční. V jakých znameních se takové nudné patronky rodí nejčastěji?

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Některé ženy ve znamení Blíženců bývají nudné od malička. Žijí si tak trochu ve svém světě, nikdy je nebavil kolektiv, nákupy, ale ani sporty nebo večírky s kamarádkami. Většinu času tráví nad knihou nebo u televize, což příliš zábavné není. Jejich nejoblíbenějším společníkem je Ordinace v růžové zahradě nebo Ulice, bez těchto seriálů by nepřežily.

Ženy v tomto znamení nemají, kromě sledování televize, žádné koníčky ani ambice, tudíž je život po jejich boku neskutečně nudný. Pořád jen sedí doma u televize a vy ani rodina je nezajímáte. Na výlety je neužije, a když už něco vymyslíte, budou vaši snahu sabotovat. Většinou trpí nadváhou, protože se nehýbou a nezdravě se stravují.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy bývají rozvážné, ale i neuvěřitelně stydlivé a nekomunikativní. Než aby něco řekly, i když vědí, že mají pravdu, budou raději stát někde v koutku a odkývávat ty největší nesmysly, jen aby měly od všeho pokoj. Nejsou akční ani ambiciózní a jejich životním údělem bývá mlčet a poslouchat ostatní. Tyto ženy klidně celý den nepromluví a jen se tiše usmívají.

Pokud jste tedy dominantní a hledáte ženu, která bude jen jakýmsi vaším doplňkem, Váha by mohla být ta pravá, jinak na ni ale zapomeňte. Unudili byste se s ní k smrti. Není totiž schopná vymyslet žádnou zábavu, nemá smysl pro humor a pokud nepřijdete s něčím vy a přesně Váze neřeknete, jak má co dělat, tak se kýženého výsledku nikdy nedočkáte.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Ženy ve znamení Vodnáře nezajímá politika, ekonomika, ani další obecné věci, které by každý průměrně inteligentní člověk měl znát. Raději si dají pytlík chipsů a tabulku čokolády, než aby se podívaly na zprávy a měly si pak s vámi o čem povídat. Vůbec jim neimponuje, že máte přehled a umíte mluvit. V podstatě je totiž nezajímá nic, jsou extrémně nudné a líné.

Ženy ve Vodnáři často sportují pouze u televize se skleničkou coly v ruce, jinak je být akční neuvidíte. Nebudou však nadšené ani z vašich koníčků, spíš je budou nudit a vytrhávat z jejich pohodičky. Tyto ženy rády lenoší, jen tak se povalují a život po jejich boku je jedna velká nuda. Pokud tedy nechcete trávit většinu času doma na gauči, tak se tomuto znamení vyhněte obloukem.

Související články