Která znamení zvěrokruhu mají největší úspěch u mužů?
Zdroj: Shutterstock

Která znamení zvěrokruhu mají největší úspěch u mužů: Patříte mezi ně?

Toužíte po životní lásce, vztahu nebo jen potěšení na jednu noc? Pojďte se spolu s naším horoskopem podívat na to, jaká znamení jsou pro muže nejvíce přitažlivá a proč. 

Z některých žen vyzařuje smyslnost, z jiných šarm nebo třeba dobrota. My vám prozradíme, jaká znamení jsou pro muže nejpřitažlivější.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Ženy ve znamení Berana jsou milé, hodné, chápavé a dobrosrdečné. Jsou z nich skvělé matky a manželky. Pokud tedy toužíte po rodině a hledáte matku svých dětí, pak rozhodně skočte po Beranovi a dávejte si pozor, aby vás někdo nepředběhl. 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvice jsou krásné, silné a bojovné. Není to však pro každého. Se Lvicí se dejte dohromady pouze tehdy, pokud máte rádi silné, průbojné a emancipované ženy, které vám ukážou, kdo doma nosí kalhoty.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelkyně jsou elegantní, vtipné a velmi vzdělané. Pokud tedy chcete jemnou a uhlazenou dámu, která vám nikde neudělá ostudu, vždy je slušná, vychovaná a lidé si k ní chodí pro rady, pak je pro vás Střelkyně ideálním řešením.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou velmi tvrdohlavé. Nikdy neuznají svou chybu a nikdy se neomluví. Vždy si jdou za svým a myslí si, že snědly všechnu moudrost světa. Jsou to drsné obchodnice, matky i manželky. Od těchto žen žádnou romantiku rozhodně nečekejte.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny jsou velmi upovídané, tudíž s nimi nikdy není nuda. Pokud však hledáte ženu, která bude mlčet a poslouchat, pak zabruste do jiných vod. To Panny prostě neumí. Jejich smích, smysl pro humor a vtip však působí jako lék.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamená Kozoroha jsou velké sportovkyně. Chcete-li každou volnou chvilku trávit v posilovně, na kole nebo na výšlapu po horách, sbalte Kozoroha. Musíte ale být také sporťák. Jste-li lenoch, na toto znamení zapomeňte, neopřelo by si o vás ani kolo.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Blíženkyně milují romantiku. Pokud máte tedy zájem žít s romantickou duší, která je ladná, krásná a éterická, pak jedině s Blížencem. Pamatujte, že na ženy v tomto znamení musíte být velmi hodní, protože jinak by přišly slzičky. Jde prostě o jemnou duši, která hledá ochránce.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy jsou velmi nerozhodné a neví, co se svým životem. Jednou jsou sexy kočky, jindy ušlápnuté puťky. Neumí se rozhodnout, kam chtějí patřit. Potřebují muže, který je provede světem a pomůže jim zvolit tu správnou cestu. Musí za ně však ve všem rozhodovat a žádných vlastních nápadů se od nich nedočkají.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Vodnáři jsou sexuálně náruživí a chtějí vztahy jen na jednu noc. Pokud se tedy chcete pobavit, občas si s někým zajít do kina nebo na skleničku, pak je Vodnář to pravé. Žádnou lásku ale nečekejte, ženy Vodnářky se zamilovat jen tak neumí. 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka milují adrenalin. Rády skáčou padákem, jezdí na snowboardu a dokonce nemají problém ani s drsnějším dobrodružstvím. Nebojí se spát v lese pod širákem a do nějaké pětihvězdy s bazénem byste je nedostali ani omylem.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Štíři jsou velmi disciplinovaní a chytří, proto si na ně nepřijdete s žádnou výmluvou ani lží. Rádi sledují politiku, dokumenty a pořady o vesmíru i zvířatech. Vždy mají vše naplánované, takže žádné spontánní akce od nich nečekejte.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby jsou parťačky do nepohody. Umí podpořit, rozesmát a vyřešit každý problém. Také jsou pracovité a umí vydělat slušné peníze. Život s Rybou je vlastně za odměnu. Jediné, co po muži chtějí, je pořádek a aby byl dobrým otcem pro jejich děti. Na rodině jim totiž záleží nejvíc.

Akční letáky