To, že jste krásná, chytrá, úspěšná a zábavná, není jistota toho, že se o vás muži budou prát. Možná si také říkáte, proč právě vy jste sama, když vaše mnohem méně pohledné a sečtělé kamarádky muže mají. Realita je taková, že se vás muži bojí. Vadí jim totiž představa, že jste lepší než oni. Kterým znamením zvěrokruhu se muži vyhýbají jako čert kříži?

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou neskutečně atraktivní, ale také ambiciózní a ve svých vědomostech často převyšují muže, kteří to těžko nesou. Ženy ve znamení Býka se totiž chytrými a ctižádostivými muži obklopují. Často ale dosáhnou lepšího výsledku než oni, což se jejich partnerům nelíbí a cítí se potupně.

Když se úspěch opakuje, muži se cítí více a více zhanáni do kouta. Následně začnou tuto ženu ponižovat a psychicky týrat. Ta se většinou nenechá a svému partnerovi vyčte, že jí nepřeje úspěch a oheň je na střeše. Tito muži se bohužel většinou za nos nechytnou a svou úspěšnou partnerku opustí, začnou ji nenávidět a dělají jí ze života peklo.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny jsou sice velmi vtipné, chytré a šarmantní, ale nejsou příliš pohledné. Naštěstí jsou psychicky velmi silné a nic si z toho, že nemají míry modelky, nedělají. Celý život se snaží oslňovat muže svým intelektem, ale ty to málokdy zajímá. A když už ano, vadí jim, že jsou Panny ještě o level výš než oni, což těžce nesou.

Začnou pak tedy Pannu pomlouvat a vyprávět o ní lži a nesmysly, jen aby poškodili její pověst. Dost často se jim to podaří a Panna opět musí ukázat svou sílu a odolnost, aby se z toho nezhroutila. Jenže ani Panna nemá srdce z kamene, navíc ví, že nemá obličej katalogové krásky, tudíž i ona občas doma pláče do polštáře. Svou slabost, se totiž snaží neukazovat veřejně.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamení Kozoroha jsou velmi krásné, chytré, sečtělé, ale tváří se a chovají jako ledové královny. Jejich chlad odrazuje všechny muže, u kterých by mohly mít šanci. Muži jim chvíli nadbíhají, snaží se, ale když je tato žena stále studená jak psí čumák, po čase se jejich okouzlení promění na nenávist.

I tuto emoci či následné pomluvy a šikanu zvládají Kozorožky s ledovým klidem a nic si ze zhrzeného milence nedělají. Pokud to jednou muž vydrží a nevzdá, přijde čas, když žena ve znamení Kozoroha roztaje a stane se z ní milující partnerka. Jde o to, že si jejich přízeň budete muset zasloužit.

Rozhovor s Markétou Vlčkovou, lékařkou a členkou České mykologické společnosti, si poslechněte v podcastu iReceptář do ucha přímo TADY:

Související články