Existují ženy, které i když se sebevíc snaží, působí nepříjemně, arogantně či sobecky. Občas to ani tak nemyslí, ale je to prostě v nich, a i kdyby to chtěly změnit, nepodaří se jim to. Vesmír jim předurčil vlastnosti, se kterými si ne každý muž umí poradit. Podívejte se do našeho horoskopu, ten vám ukáže čtyři znamení, která působí nejsebestředněji.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Ženy ve znamení Lva jsou tak arogantní a namyšlené, že s nimi není k vydržení. Často tak bývají samy a nemohou si najít muže, i když často pracují jako modelky nebo hostesky. Bohužel krása není v jejich případě všechno, chování je vždy položí k zemi. Jsou totiž nepříjemné, nedůtklivé, náladová a nikdy neumí podat pomocnou ruku. Zajímají se jen o sebe a o to, jak vypadají, co nosí na sobě a samozřejmě si velmi zakládají na tom, kdo se vedle nich objevuje.

Normální muž by si ji i přesto, že je Lvice krásná, nevybral. Jediní muži, kteří toto znamení snesou a umí si s ním poradit, jsou sportovci. Slavní hokejisté a fotbalisté vedle sebe většinou mají ženy tohoto ražení, tudíž by si uměli hravě poradit i s namyšlenou Lvicí. A ta by zase byla spokojená, protože by konečně měla to, o co jí jde nejvíc, peníze!

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou velmi sobecké a vždy myslí jen na své blaho. Pokud se jim něco nedaří, dají to „sežrat" všem okolo a je jedno, jestli se jedná o kolegy, podřízené nebo členy rodiny. Žena Býk je prostě jen jedna a tak se chová. Je to královna, která je zvyklá, že všichni kolem ní skáčou tak, jak ona píská, a běda tomu, kdo to nedělá. Zrozenkyně v Býku jsou pěkné intrikánky, vždy dosáhnou svého a umí zničit toho, kdo se jim znelíbí.

Ženy ve znamení Býka tak nejsou nejen dobré manželky, ale ani kamarádky. Umí bodnout do zad, když to nejméně čekáte. Nikdy vás nevyslechnou, neporadí, nepolitují. Tváří se jako přítelkyně jen tehdy, když se jim to hodí. Abychom jim nekřivdili úplně, existuje jeden dva dny v roce, kdy se nad sebou zamyslí a chovají se příkladně. Nikdy jim to ale déle než těch pár hodin nevydrží.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka se cítí jako šéfky a mají tendenci všechny kolem sebe poučovat, protože si myslí, že jsou nejchytřejší na světě. Rády a často se vyjadřují ke všem situacím, i když jim do toho nic není, což často štve ostatní. Navíc žena Rak nikdy neakceptuje jiný názor, jen ten její je vždy správný, proto ji málokdo umí vystát. Muži si s ní užívají peklo a často litují, že jim vstoupila do života. Většinou si totiž muže nějakým způsobem upoutají, ať už jde o svatbu nebo třeba hypotéku.

Žena ve znamení Raka si uvědomí, že ne vždy všechno ví dokonale jen ona, pouze v případě, že její názor bude mít tvrdé následky. To znamená, že buď někoho tak naštve, že se s ní přestane nadobro bavit, muž se s ní rozvede, anebo přijde o peníze. Pokud se nestane opravdu nějaká katastrofa, žena v tomto znamení si svou chybu nikdy nepřizná.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Ženy ve znamení Vodnáře jsou tak sobecké, že by nepůjčily peníze ani vlastní rodině. Jsou to takové hamounky, že tají peníze i před svým partnerem. Vždy mají velkou finanční rezervu, jedině tak se cítí v pohodě. Naštěstí jejich protějšek většinou bývá přesný opak. Tyto ženy nemají často ani děti, odmítají za ně utrácet peníze, ale nemají ani mateřské pudu a raději než dítě si pořídí kočku, která je stejně falešná jako jsou ony.

I kdyby byl partner Vodnářky sebebohatší, ona si stejně bude zašívat tisícovky do polštáře a tvrdit všem okolo, že nemá, přitom jí na účtu leží nějaký ten miliónek. Mají to prostě v sobě a nikdo s tím nic nenadělá. Pokud jste se zamilovali zrovna do ženy - Vodnáře, pečlivě zvažte, zda budete mít sílu a energii celý život řešit její nálady a povahu.

Související články

Zdroje: horoscope.com, washingtonpost.com