Nejšťastnější ženy podle horoskopu celé dny září jako sluníčko, nic je nerozhodí a v každé situaci zůstávají pozitivní. Na všem zlém najdou něco dobrého a z každého zklamání se poučí do budoucího života. Jaká znamení zvěrokruhu to jsou?

Beran

21. 3. až 20. 4.

Ženy ve znamení Berana jsou krásné zvenku i zevnitř. Mají vzhled panenky Barbie a nemusely pro to podstupovat žádné estetické zákroky. Navíc mají i velké srdce a čestnou povahu. Díky svému pozitivnímu pohledu na svět jsou neustále usměvavé, šťastné a nic pro ně není problém. Ze zádrhelů se nezhroutí a s lehkostí je překonají.

Ženy v tomto znamení potěší každá maličkost. První jarní sněženky, pochvala oblečení, který si vzaly na sebe, nebo klidně dobře uvařený oběd. Všechny tyto drobnosti dělají jejich dny šťastné. Není nic lepšího, než spokojená a vyrovnaná žena, která svou energii přenáší na svého muže a okolí.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvice se z ničeho nestresují, nic je nerozhází, ničeho se nebojí. Když v něco věří, jdou si za tím bez ohledu na obtížnost. Vše zvládají s úsměvem na rtech a jejich pozitivní myšlení z nich dělá naprosto šťastné bytosti. Život po boku Lvice je super, neřešíte totiž žádné zbytečnosti a hysterie.

Lvice dělají šťastné i lidi kolem sebe, jsou totiž vtipné a je s nimi legrace. Nikdy se po jejich boku nenudíte a věřte, že je mnohem snazší žít život po boku pozitivního, šťastného a usměvavého člověka, který nic nevidí tragicky a vy se nemusíte přetrhnout, abyste se mu zavděčili.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Ženy ve Střelci milují pozornost, a pokud jim jí dopřáváte dostatek, jsou nejšťastnější na světě. Milují být středem pozornosti, obdivují záři reflektorů a věří, že se narodily pro něco víc než jen pro obyčejný život. Když jsou krásné, upravené a chválené, je to pro ně ten nejkrásnější pocit, to z nich štěstí doslova sálá na všechny strany.

Ženy ve znamení Střelce jsou zvyklé být neustále v pohodě a nic neprožívat či neřešit. Když se povezete na jejich vlně, budete šťastní také. Hlavně se nesnažte jim jejich dobrou náladu kazit, nepovede se vám to a jedině naštvete sami sebe. Raději si užívejte přítomnost této bytosti, která vás pozitivně nabije.

Související články