Jste neustále unavené, nepříjemné a vše vám je proti srsti? Nechce se vám nic dělat a všichni vás obtěžují svými návrhy a požadavky? Jste netykavka, které přijdou všichni nudní a k ničemu? Pak možná patříte mezi nejukňouranější a nejnesnesitelnější znamení zvěrokruhu!

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Ženy ve znamení Střelce jsou největší ukňouránci. Všechno je bolí, vše je moc obtížné a vše je neřešitelný problém. V podstatě celý jejich život je dle jejich názoru úplně na nic, ony jsou zbytečné a nikomu by na tomto světě nechyběly. Tyto ženy se strašně rády litují a od vás očekávají, že je neustále budete přesvědčovat o opaku.

Nejhorší na tom je, že i když to budete dělat, tak vám nebudou věřit a budou fňukat stále stejně. Je to pro vás tedy zbytečná ztráta času. Raději se tedy rozmyslete, zda vám stojí za všechnu námahu a energii vztah se ženou ve znamení Střelce, která ukňouránkem je a zůstane. A vám bude akorát tak ubírat pozitivní energii.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka bývají sebelítostivé. Chtějí být za každou cenu dokonalé a bezchybné. Když jim tedy někdo něco vytkne nebo se na nich někomu něco nelíbí, jsou doslova hysterické. Nadávají, pláčou a třesou se tak, že to vypadá, že brzy dostanou infarkt. Neumí prostě vůbec přijímat kritiku a dost často to působí až trapně. Scény totiž dělají i v dospělosti.

Tyto ženy jsou sice navenek krásné a usmívající se, uvnitř ale nemají žádné sebevědomí, proto je každá zmínka o jejich nedokonalosti tak dostane. Pokud se chtějí změnit, musí si naučit věřit. Neměly by se spoléhat na partnera a raději se naučit starat se o sebe. Zvedne se jim sebevědomí a ony budou mít na co být hrdé.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Ženy ve znamení Panny jsou neskutečně líné. Než aby si šly třeba zasportovat nebo vykonaly nějakou fyzickou práci, vždy se na něco vymluví. Často ale není pravda, když říkají, že je bolí hlava, záda nebo žaludek. Neustále jen kňourají, aby nemusely něco dělat a všichni je litovali. Jejich lenost je obtěžující a často leze ostatním na nervy.

Panny totiž někam přijedou, sednou si, nají se a napijí, ale aby s něčím pomohly, tak to ne. Raději rychle zmizí. Nejhorší je s nimi jet na dovolenou či chatu, vždy bude vše na vás, s tím musíte počítat. A to ještě budete muset poslouchat kňourání Panny, jek je unavená a přepracovaná.

Související články