Rak (22.6. - 22.7.)

Muži narození ve znamení Raka se řadí na první místo v žebříčku dokonalý manžel. Milují domov a úplně vše, co je s ním spjato. A to je hlavně rodina, péče nejen o ni, ale i o své blízké. Nemohou žít bez silného citového zázemí. Manžel Rak dokáže svoji ženu, která má trápení, hodiny a hodiny poslouchat a poté jí poskytnout pochopení a ty nejlépe míněné rady.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Manželství s mužem narozeným ve znamení Vah bude velmi harmonické. Tento muž netouží po nějakých výstřelcích, které by jakýmkoli způsobem mohly otřást pevnými základy jeho vztahu. Manžel Váha je jedním z nejlaskavějších mužů horoskopu, pro svoji ženu udělá vše, co jí na očích vidí a vždy se u toho chová jako pravý muž s noblesou.

Beran (21.3. - 20.4.)

I když Berani rádi zažívají vzrušení a jsou spontánní, v otázce manželství jsou tradiční. Když muž Beran miluje ženu, je to se vším všudy. Manželství může občas vypadat jako italská domácnost, ale manžel narozený ve znamení Berana je věrný, vysoce loajální ke své rodině a vždy se ji bude snažit po všech stránkách perfektně zabezpečit.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Za ledovou tváří mužů narozených ve znamení Kozoroha se skrývá nefalšovaná vřelost. Manželství s Kozorohem bude naplněno hlubokým porozuměním, stabilitou a spolehlivostí. Manžel Kozoroh se vždy vynasnaží své ženě vyjít vstříc, aby jí nic nescházelo a měla s ním pohodový život. Umí naprosto bezkonkurenčně vytvořit pro ženu pocit absolutního bezpečí.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Muži Ryby jsou velmi oddanými manžely. Pomohou bez zbytečných řečí své ženě s péčí o domácnost, stihnou vyrobit po příchodu z práce dětem loutkové divadlo a večer si při sklence vína povídat o nesmrtelnosti brouka. Manželé Ryby jsou citliví pohodáři se vším všudy.

Jak správně zavařovat ovoce a připravovat marmelády? To si poslechněte v nejnovější poradně našeho podcastu iReceptář do ucha přímo TADY:

Zdroje: www.marriage.com, www.diariofemenino.com