Některá znamení jsou chodící katastrofa a neštěstí, jiná jsou zase úžasná, plná lásky a život po jejich boku je procházkou růžovým sadem. V následujícím horoskopu se dozvíte, jaká to jsou.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka jsou neuvěřitelně hodné a velkorysé. Nikdy vás nenechají ve štychu a jsou ochotné vám odpustit spoustu věcí. Pokud tedy ženu ve znamení Raka zklamete, máte velkou šanci, že vám odpustí a nebude vám váš prohřešek připomínat. Tyto ženy ví, co je důležité a pro spokojenost rodiny by dýchaly.

Ženy narozené v Raku jsou ty nejlepší parťačky pro život. Budou vám stát věrně po boku, neudělají vám ostudu ve společnosti, postarají se o vaše žaludky, později i o děti a samozřejmě i o domácnost. Pokud tedy hledáte ženu snů, snažte se najít Račici.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Ženy ve znamení Štíra umí vydělat peníze a rozhodně si je chtějí užívat se svým partnerem. Pokud tedy chcete cestovat po celém světě, chodit jíst do luxusních restaurací a jezdit těmi nejrychlejšími auty, pak se snažte zaujmout právě ženu ve znamení Štíra. Nejlepší na ní je, že není vůbec nafoukaná a o zážitky se ráda dělí.

Ženy v tomto znamení si prostě umí užívat života a rozmazlovat sebe i své nejbližší, ale na druhou stranu umí přiložit ruku k dílu, aby peníze na vytoužené radovánky vydělaly. Nemyslete si ale, že budete ležet doma s nohama na stole. Štírky chtějí akční chlapy, co vědí, co od života chtějí, bohatí být ale nemusejí. Peníze si umí totiž obstarat samy.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby jsou neskutečně láskyplné ženy, které by se rozdaly. Mají velké a široké srdce, které tu vždy bude pro jejich blízké. Milují děti a je jedno, jestli jsou jejich nebo cizí. Vymýšlí pro ně zábavu a dobrodružství. Pro Ryby není důležitý majetek, ale pocit lásky, bezpečí a sounáležitosti.

Ryby se budou vždy prát za svou rodinu do roztrhání těla. Křivdu totiž těžce snášejí a jelikož ony samy nikdy nelžou a jsou čestné, očekávají toto chování i od ostatních. Pokud toto budete dodržovat, žena ve znamení Ryb pro vás snese modré z nebe. Pokud ale chcete život plný lásky, chovejte se jako čestný muž.

Související články