Beran (21.3. - 20.4.)

Spíš než mamánci jsou muži narození ve znamení Berana k matce připoutáni neviditelnou silnou energií. Nesmírně se milují a mají pevný a dlouhodobý vztah. I přesto, že jsou muži Berani svobodné duše, které jdou neohroženě kupředu, hledají rady a porozumění u své matky. Je to dáno vnitřním poutem, které si vytvoří během dětství. Pokud Berana jeho matka rozmazlovala, nevzdá se svých rozmarů ani v dospělosti a zachová si svou nezralou a sebestřednou stránku.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Muži zrození ve Vahách patří mezi největší mamánky zvěrokruhu vůbec. Se svou matkou bývá prakticky denně v kontaktu, dokáže s ní vést hodinové hovory po telefonu. Toto vzdušné znamení bývá velmi nejisté, a tak potřebuje neustálé rady a ujišťování. Důvodem je i to, že tito muži jsou zvyklí záviset na matce, která jim schvalovala každý krok.

Rak (22.6. - 22.7.)

Tyto citlivé duše hledají u svých matek neustálou podporu. Zároveň o své matky láskyplně pečují a starají se o ně. Velmi často se stává, že muži narození ve znamení Raka se svými matkami žijí pod jednou střechou i v dospělosti, dokonce i po celý svůj život. Dělají pro své matky vše a někdy je bohužel staví na první místo i před své partnerky.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Říká se, že pokud chcete žít s Kozorohem, měli byste se připravit na to, že budete žít i s jeho rodinou. Tito muži jsou velmi zodpovědní, rodina je pro ně na prvním místě, vztah s matkou je pro ně ten nejdůležitější. Kozorozi se neustále ujišťují, že jsou jejich matky v pořádku a starají se o ně. Někdy však tento vztah přeroste do té míry, že jsou schopni se rozejít s partnerkou, která se jejich matce nelíbí.


Zdroje: ildunque.it, www.pinkvilla.com