Život po boku despoty, sobce a intrikána není žádný med. Pokud máte tudíž pocit, že je váš partner právě takový, pak si přečtěte náš horoskop. Možná za to ani nemůže, protože patří mezi následující znamení zvěrokruhu.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Berani bývají často neskuteční sobci, kteří myslí jen sami na sebe a osud blízkých jim bývá naprosto ukradený. Takoví muži nemají žádnou empatii, pro korunu by si nechali vrtat koleno a baví se jen s lidmi, ze kterých jim něco kápne. Smůla a trápení druhých je nechávají chladnými, natož, aby jim nějak pomohli.

Muži v tomto znamení jsou zvyklí rozkazovat. Počítají s tím, že je každý poslouchá. Bylo by pod jejich úroveň, kdyby museli poslouchat ženu. Aby měla žena pravdu a oni například uznali svou chybu, to v jejich případě nehrozí. Myslí si, že ví všechno nejlíp a že mají ve všem pravdu. Nikdy se neomlouvají a své chyby nenapravují.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvi chtějí pro sebe jen to nejlepší a jsou schopni jít takzvaně přes mrtvoly, aby toho dosáhli. Lva nikdy nežádejte o pomoc, pokud to nepřinese prospěch jemu nebo za ni nebudete moci zaplatit či vykonat dostatečně lukrativní protislužbu. Lvi zkrátka bývají sobci, které blaho druhých nezajímá.

Nic na tom nezmění ani fakt, že jste partnerka Lva, ani přes tuto skutečnost se od některých mužů v tomto znamení pomoci nedočkáte. Měly byste pak zvážit, zda vám partnerství s takovýmto mužem stojí za to. Stejně jste na všechno samy, nebylo by tedy lepší se tohoto vysávače pozitivní energie zbavit? Uleví se vám.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelec často sleduje jen vlastní prospěch a zájmy, a to i na úkor druhých. Když má šanci dosáhnout svého cíle, neváhá někoho podrazit, a to nečestným způsobem, který mu ale vrásky nedělá. Střelci je totiž nekalé jednání blízké a nemá s ním žádný morální problém. Svět je podle něj místem, které slouží k jeho prospěchu.

Střelci chtějí ze všeho vysosat maximum a je jim jedno, za jakou to bude cenu. Tito egoisté jsou si jisti sami sebou a nesnesou žádnou kritiku. Oni přece nikdy nepochybili a dělají vše jen proto, aby se měli dobře, což je podle nich zcela normální. Každý má myslet sám na sebe. Pokud se vám toto chování nelíbí, vyhýbejte se těmto Střelcům obloukem.

Související články