Někteří muži na sebe nic neprozradí. Je to jejich znamením.
Zdroj: Profimedia

Největší tajnůstkáři zvěrokruhu. Tito se řídí heslem: Zatloukat! Je to váš muž?

Někteří muži jsou upovídaní tak, že na sebe všechno prozradí, jiní se zase doma naopak nesvěří vůbec s ničím a řídí se heslem doktora Plzáka: „Zatloukat, zatloukat, zatloukat!" Jejich tajnůstkářská povaha je dána z velké části i jejich horoskopem. Víte, která mužská znamení zvěrokruhu mezi ně patří?

Štír (24.10. - 22.11.)

Není vůbec žádným překvapením, že na prvním místě v tomto seznamu jsou muži narození ve znamení Štíra. Své soukromí si střeží a jen tak se někomu neotevřou. Bývají tajemní, mlží, působí odtažitě, spřádají si své plány a chrání si svá tajemství.

Pod chladným a nepřístupným zevnějškem se však skrývá vášnivý muž, kterému jen dlouho trvá, než začne lidem důvěřovat. Hodně dlouho trvá, než se podělí o tajemství svého vnitřního světa. Pokud se vám svěřil, zacházejte s jeho tajemstvím opatrně, abyste navždy jejich důvěru neztratili.

muž, gauč, unavený, smutek Štír bývá odtažitý. Zdroj: Profimedia

Rak (22.6. - 22.7.)

Muži narození ve znamení Raka jsou složití a nepochopení, ale patří mezi věrné partnery a kamarády. Vztahy jsou u nich na prvním místě, berou je velmi vážně. Jsou často přecitlivělí, ale hodně ostražití, proto se jen tak někomu nesvěřují.

Bojí se, že někdo zraní jejich citlivou duši, potřebují čas, aby se uklidnili a začali důvěřovat. Jakmile najdou v životě spřízněnou duši, odhodí všechny zábrany a podělí se o svá niterná tajemství. To však trvá velmi dlouho a zdaleka to neplatí pro všechny Raky.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Muži ve znamení Ryb bývají zasnění a díky této vlastnosti působí velmi tajemně. Jsou známí svou hlubokou citlivostí a tajemnou aurou, která jim často ztěžuje důvěru v ostatní. Tito muži jsou hodně empatičtí a vládnou silnou intuicí, hned poznají, kdo to s nimi myslí upřímně a kdo ne. Chvíli trvá, než otevřou stavidla svého vnitřního světa. Pokud si získáte jejich důvěru, získáte tím skvělého přítele a objevíte časem i jeho skrytou romantickou duši.

muž, smutek, únava Muži Ryby jsou citliví. Zdroj: Profimedia

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Muži ve znamení Kozoroha mají ambiciózní a disciplinovanou povahu, tajnůstkaření k ní patří. Velmi neradi sdílejí své nejniternější myšlenky a pocity, působí velmi rezervovaně a chladně. Své pocity si nechávají pro sebe, nedělí se s nikým o své plány, touhy a představy. Může chvíli trvat, než se otevřou, když se to stane, jejich blízcí jsou rádi, že si na to počkali. Objeví tak jejich skrývané nadšení a ambice, které dokáží motivovat a inspirovat.

Zdroje: www.sosyncd.comwww.hindustantimes.com

Akční letáky