Toužíte po hodné, milé, pracovité a upřímné ženě, která pro vás bude do života oporou a budete si jí vážit? Pak rozhodně zapomeňte na následující znamení, ve kterých se rodí ty nejzákeřnější a nejzlejší ženy světa. Nepatří mezi ně i vaše snoubenka?

Panna

23. 8. až 22. 9.

Ženy ve znamení Panny jsou vysazeny na peníze. Budou po vás chtít neustále nějaké nové hadříky, šminky, kosmetiku, luxusní dovolenou a nové auto. Mají totiž pocit, že jsou něčím víc než ostatní lidé a že by si je tedy měl muž předcházet. Jsou sice hezké, ale rozhodně ne více než jiné ženy, navíc bývají často díky kosmetickým zásahům často strašně vyumělkované a nepřirozené.

Tyto ženy jsou opravdu finančně náročné. Potřebují pořád nové a nové věci a je jim jedno, kolik stojí a zda na ně máte. Pokud se tedy nechcete dostat do dluhů a finanční pasti, raději si najděte druhou práci, abyste své drahé polovičce mohli sponzorovat její náročná přání nebo ji hodně rychle pošlete k vodě, než vám vyluxuje bankovní konto.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamení Kozoroha jsou zaměřeny na svou kariéru a umějí být i velmi zlé. Pokud není po jejich, jsou schopny vymyslet strašnou pomstu, jen aby vám ublížily. Není tedy radno si s nimi zahrávat. A nedělejte si z nich ani legraci. Nemívají totiž většinou smysl pro humor a veškeré žerty berou jako urážku své osoby, která se u nich neodpouští.

Ženy v Kozorohu potřebují mít všechno dokonalé, nejlepší, nejhezčí, nejkvalitnější a nejdražší, aby byly alespoň v rámci možností spokojené. Pokud je na tom ale některá lépe než ony, tak to lítají blesky a nenechají na dotyčné nit suchou. Nemívají příliš empatii, soucit a nebývají ani dobré kamarádky. Vyhněte se jim tedy raději obloukem!

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Ženy ve znamení Blíženců milují přepych, luxus a pocit, že jsou ty nejlepší na světě. Milují vystavovat na odiv a také všude mluvit o tom, kolik mají peněz. Nejhorší na tom je, že jich příliš nemají, tudíž to tak trochu nalhávají nejen samy sobě, ale také ostatním. Utratí klidně všechny peníze za luxusní wellness, jen aby sousedi viděli, že na to mají.

Bohužel na to nemají! Kvůli finanční negramotnosti ženy v tomto znamení pak jí měsíc párky a chleba ve vajíčku, protože na víc nemají. Ženy Blíženkyně nejsou bohužel ty nejostřejší tužky v penále, proto jim nikdy nedojde, že dělají se svým lhaním chybu. Nakonec se ve svých výmyslech a polopravdách často samy utopí.

Související články