Váhy (23.9. - 23.10.)

Muži narození ve znamení Vah mají harmonickou a vyváženou auru, která přitahuje ostatní. V čem spočívá jejich největší kouzlo? V jejich blízkosti se každá žena vždy bude cítit vyslyšena a pochopena. Bez námahy okouzlují ostatní svými laskavými způsoby a skvělým vystupováním.

Lev (23.7. - 22.8.)

Nikoho jistě nepřekvapí, že v tomto seznamu mají své místo i Lvi. Je to ohnivé znamení, dávající na odiv své sebevědomí a charisma. Muži narození ve znamení Lva mají magickou přitažlivost, ženy bývají uchváceny jejich zářivou energií. Jejich kouzlo spočívá v jejich sebevědomé povaze a schopnosti upoutat pozornost. Lvi zanechávají trvalý dojem, ať jdou kamkoli.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Muži zrození v Blížencích mají nakažlivé kouzlo zaujmout ostatní svými chytrými rozhovory a bystrým vtipem. Okouzlí jakoukoli ženu svou jiskřivou osobností, dokáží se bez námahy bavit s kýmkoli ve své blízkosti. Jsou velmi podmaniví a málokterá žena jim odolá.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Je tak těžké odolat šaramantnímu Střelci. Toto ohnivé znamení vyniká svým dobrodružným duchem a optimistickou povahou. Mají neuvěřitelnou chuť do života, neustále touží po nových zážitcích. Jejich nadšení z nich dělá okouzlující společníky.

Štír (24.10. - 22.11.)

V tomto žebříčku nesmí chybět muži narození ve znamení Štíra. Mají fascinující kouzlo, které pramení z jejich tajemné aury. Podmanivé kouzlo, včetně jejich sebevědomí, které dostali do vínku, očaruje snad každou ženu. Mívají pronikavý pohled, kterému málokterá odolá.


Zdroje: astrotalk.com, www.sosyncd.com