Býk (21.4. - 21.5.)

Tvrdá práce a extrémní trpělivost. Díky tomu dosahují Býci svých cílů a díky tomu se jim plní sny. Jejich emoce jsou pevné jako skála, nenechají se ovlivňovat jinými lidmi, věří sami sobě. Není úplně snadné je rozčílit, ale když se vám to podaří, připravte se na dlouhotrvající hněv, kdy ani k urážkám nejdou daleko. Společně se žárlivostí, kterou někdy trpí, se často chtějí mstít. Jejich agresivita v nich dlouho bublá a jakmile vyvře na povrch, dokážou být pěkně zákeřní.

Lev (23.7. - 22.8.)

Pyšní a domýšliví Lvi se právem ocitli v tomto seznamu, protože jakmile se jejich špatné vlastnosti spojí dohromady, začnou být značně manipulativní. Navíc jejich přílišná panovačnost způsobí, že úplně zapomenou na svou vrozenou ušlechtilost a vydají se na špatnou cestu zákeřnosti. Lvi jsou jedni z nejdominantnějších ve zvěrokruhu, mívají sklony k pózám a jakmile se ocitnou v situaci, kdy světla reflektorů nemíří na ně a někdo od nich odvádí pozornost, dokáží se snížit k zákeřnostem.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Jedna z pozitivních stránek Vah je jejich empatičnost a něžnost. Tato tvář se však dokáže okamžitě změnit v případě, že se do někoho zakoukají nebo dokonce zamilují. Pak jsou schopny intrik a mazaných triků, jen aby toho druhého dostali. Tito lidé také mají sklon k narcismu a pohodlí a pro dosažení svých cílů umí být celkem zákeřní. Dokonce jim to přináší jisté potěšení.

Štír (24.10. - 22.11.)

Nikoho nepřekvapí, že v tomto žebříčku jsou i lidé narození ve znamení Štíra. Tajnůstkářský, podezřívavý Štír je mistrem mazanosti. Umí v tom být mimořádně nelítostný. Tito lidé často dlouho potlačují svůj vztek, kvůli tomu pak umí být krutí a manipulativní. I když si tyto neblahé vlastnosti uvědomují, většinou odmítají pomoc druhých. Raději druhé mistrně vmanévrují do situací, ze kterých mají užitek pouze oni.

Související články

Zdroje: www.zodiachelps.com, mysteries24.com