Máte pocit, že vás neustále někdo využívá a vy tomu neumíte zabránit, protože si dotyčného nechcete rozhněvat? Nenávidíte hádky a nechaly byste na sobě dříví štípat, jen abyste měly klid? Pak vězte, že je to špatně, a pokud patříte mezi následující znamení, která jsou zneužívána nejvíce, tak s tím hodně rychle začněte něco dělat.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Ženy ve Lvu působí na první pohled silně, ale opak je pravdou. Jsou neskutečně citlivé, empatické a obětavé. Lidé kolem nich těchto vlastností často využívají a ony o tom vlastně ani nevědí. Vidí totiž ve všech lidech jen to nejlepší, což se jim může snadno stát osudným. Jejich okolí je totiž často vyždímá až do morku kostí.

Ženy v tomto znamení se nechají snadno přesvědčit k věcem, které jiní lidé nechtějí udělat. Lvice se totiž přetrhne a zkusí cokoliv, jen abyste byli spokojeni. Jsou to tak hodné ženy, že často není k uvěření, že se jedná o obyčejné lidské bytosti, a ne o pohádkové víly či anděly.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Ženy ve znamení Střelce neumějí říkat ne a nejvíce toho zneužívají jejich kolegové. Tyto ženy si jako poslední berou dovolenou, termínově se vždy přizpůsobí ostatním kolegům, dělají přesčasy, vykrývají dovolené a všechno to dělají s úsměvem na rtech, protože si myslí, že jim to ostatní vrátí.

Opak je ale pravdou! Nikdo jim nikdy nic nevrátí a ani je nepochválí. Ostatní berou jejich dobrotu jako samozřejmost a příště ženy ve znamení Střelce využijí klidně znovu. Stejné je to i s muži. Ti tyto ženy využijí a odkopnou. Nikdy v jejich vztahu nehrají roli city, ale pouze vypočítavost.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka se neumí prosadit. Poslušně a bez řečí dělají vše, co po nich jejich protějšek chce. Mají také extrémně nízké sebevědomí. Myslí si, že na nikoho lepšího nenajdou a že musí trpět odporné zacházení.

Tyto ženy všichni v jejich okolí zneužívají a žádají po nich nejrůznější službičky. Nic jim za ně nedají, navíc nejsou ani vděční. Když jim žena v tomto znamení poslouží k tomu, co potřebují, bez emocí je odkopnou a už s nimi nechtějí mít nic společného. Přestanou je zajímat, lásku ani přátelství nedostanou.

Související články