Které ženy se umí nejvíce trápit? Nejčastěji jsou z těchto znamení zvěrokruhu.
Zdroj: Profimedia

Nejvíce zranitelná znamení. Tyto ženy se umí hrozně trápit, nepoznáte to na nich

Existují znamení zvěrokruhu, která jsou tak citlivá, že se dokážou velmi silně trápit. Stačí slovo, čin nebo i to, co jste nikdy neřekli, a tato znamení to hluboce zasáhne. Která znamení a ženy v nich narozené se dokáží nejvíce trápit? 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby jsou nejcitlivějším znamením ve zvěrokruhu. Milují romantické filmy, jsou velmi intuitivní, snadno a rychle propadají silným stavům zamilovanosti. Může se tak snadno stát, že se po zklamání či zradě budou trápit. Ryby však mají jednu výhodu oproti jiným citlivým znamením. Z trápení se dokážou poměrně rychle oklepat a dokáží rozum a cit dostat za krátkou dobu opět do rovnováhy.

Rak (22.6. - 22.7.)

O ženách narozených ve znamení Raka je známo, že jsou velkými pečovatelkami. Nosí svačiny, prášek proti bolesti i lékárničku všude s sebou, protože vždycky přece někdo bude potřebovat jejich pomoc. Něžně pečují o druhé a dokáží jim naslouchat. Raci jsou velmi jemní, když zradíte jejich důvěru, zasáhne je to a trápí se. Mají však i tvrdou stránku povahy, jakmile je někdy zraníte a oni se dostanou z dlouhého trápení, už vám málokdy dají druhou šanci.

žena, smutek, trápení Některá znamení se trápí hodně často. Zdroj: Profimedia

Váhy (23.9. - 23.10.)

Jejich vzdušná povaha a způsob, jakým se chovají - někdy jsou trochu chladné a odtažité - může zakrýt jejich citlivou a zranitelnou povahu. Ženy narozené ve znamení Vah neustále v životě hledají rovnováhu, jakmile se však nakloní na jednu nebo druhou stranu, jejich city se naruší, a pokud se jim přihodí něco zlého, v hloubi duše se trápí, dokud opět nezískají potřebnou rovnováhu.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na první dojem působí Vodnáři jako nejméně citlivé znamení. Nedejte se mýlit. Navenek se neprojevují tak jemně a něžně, mají tendence stavět mezi sebe a svět emocionální zeď, aby se cítili bezpečně. Dokáží se však díky svému bohatému vnitřními světu trápit stejně jako ostatní citlivá znamení.

Zdroje: bestlifeonline.comstylecaster.com

Akční letáky