Beran (21.3. - 20.4.)

Lidé narození ve znamení Berana drží první příčku v tomto žebříčku, a to kvůli svému ohnivému hněvu. Berana, i když je miláčkem zvěrokruhu, dokáže naštvat téměř cokoliv. Tito lidé vybuchnou i bez příčiny. Dobrou zprávou je, že jak rychle vzplanou, tak jim zároveň trvá krátkou dobu, než se uklidní. Jsou to takoví čertíci v krabičce.

Býk (21.4. - 21.5.)

Typičtí Býci, pokud jsou přesvědčení o své pravdě, neustoupí ze svého názoru ani za nic. I když pravdu nemají. Lidé narození v tomto znamení jsou tvrdohlaví, při projevu jejich hněvu mohou u nich doma létat talíře a v kanceláři nejsou výjimkou ani rozbité dveře ze vzteku. Moudré je Býka neprovokovat a nechat ho vysupět.

Lev (23.7. - 22.8.)

Znamení Lva se na tomto seznamu ocitlo právem. Hněv lidí ve Lvu je zcela odlišný než u Beranů a Býků. Lvi jdou mnohem dál. Pokud naštvete svého nadřízeného Lva, můžete počítat s koncem své kariéry a do budoucna si jako návdavek ponesete jeho zraňující slova. Lev se ve svém hněvu dokáže chovat jak vládce Olympu.

Panna (23.8. - 22.9.)

Panna je velký perfekcionista a má od lidí příliš velká očekávání. V případě, že nejsou naplněna, jsou Panny nesnesitelně podrážděné. A už vůbec na Panny nechoďte s kritikou. Tu Panna není absolutně schopna přijmout, její hněv se projevuje tím, že vás umí slovně velmi zle zasáhnout. Tím to ale bohužel u Panny nekončí a jde ve svém hněvu dál. Jsou totiž také mistři v šíření pomluv.

Štír (24.10. - 22.11.)

Zrozence ve znamení Štíra není dobré pokoušet. Nerozčílí se sice rychlostí blesku jako Berani, ale když už se tak stane, pomsta je pomalá a bolestivá. Štír dokáže být ve svém hněvu velmi vytrvalý, intrikánský a zradu neodpouští. Toto znamení mívá hodně nepřátel. Neexistuje pro něj totiž žádná zábrana a je schopen všeho.

Nejnovější epizodu podcastu iReceptář do ucha si poslechněte přímo ZDE:

Zdroje: www.pinkvilla.com, www.eluniverso.com