Která znamení zvěrokruhu bývají osamělá a nešťastná?
Zdroj: Profimedia

Tato znamení samota přímo ničí a jsou nešťastná. Patříte mezi ně i vy?

Existují znamení zvěrokruhu, která se cítí osamělejší než ostatní a také své osamění špatně snášejí. Způsobily to hvězdy, které daly těmto znamením do vínku strach z osamělosti. Vždy je však šance s těmito pocity něco dělat. O jaká znamení zvěrokruhu se jedná?

Panna (23.8. - 22.9.)

Panna může být příliš drsná a přehnaně kritická k ostatním i k sobě. Nikdo nechce být v blízkosti někoho, kdo na něm neustále hledá chyby, takže jsou chvíle, kdy se Panna cítí velmi osamělá. Panna potřebuje být laskavá k sobě i k ostatním lidem. Musí si dát pozor na své chování a přestat se ostatním odcizovat.

žena, sama, osamění, gauč, smutek Panna se cítí často osamělá. Zdroj: Profimedia

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh má často strach ukázat své skutečné já. Bojí se, že když to udělá, bude souzen a považován za slabocha. Často se tak vyhýbá společnosti a tráví dny a týdny sám. Nemožnost otevřít se a ukázat svou zranitelnost ho žene do samoty, kterou sice chvíli zvládá, ale pak začne trpět a je nešťastný.  

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby velmi hluboce pociťují osamělost, a i když ji možná nevyhledávají, mají způsoby, jak se s ní vypořádat. Mohou tyto pocity osamělosti nasměrovat do kreativního projektu nebo se  mohou stáhnout do světa fantazie, který tolik milují. Ryby bývají osamělé a nešťastné, protože je v minulosti zklamali lidé, kterým důvěřovali. Někdy je pro jejich srdce bezpečnější být o samotě, jenže rozum Ryb osamění nezvládá dobře.

Beran (21.3. - 20.4.)

Bez ohledu na to, jak aktivní může být Beran, v určitém okamžiku se vždy ocitne sám a osamělý, z čehož je nešťastný. Možná bývají Berani tak pohlceni svými životy, že prostě ztratí kontakt s lidmi ve svém životě. Nebo procházejí obdobím, kdy mají pocit, jako by je všichni zradili. I když Berani milují lidi, mají některé temné stránky své duše, kvůli nimž je ostatní nemohou vystát. Dobrá věc je, že epizody osamělosti Berana netrvají příliš dlouho. Potřebují jen vstát, udělat něco fyzického a budou se cítit lépe.

žena, sama, osamění, gauč, smutek Berani se naštěstí necítí sami nikdy příliš dlouho. Zdroj: Profimedia

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři potřebují být chvíli sami a jsou dobří v tom, že jsou sami. Pokud si však každý ve Štírově životě zvykne se mu vyhýbat, pak když Štír potřebuje být mezi lidmi, nikdo tu není. Pokud je Štír zraněn a cítí se zrazen, může se vrhnout na své blízké. Štíři jsou také známí tím, že říkají nebo dělají věci v zápalu vášně, které mohou způsobit, že se lidé emocionálně odvrátí. Nemůžete se s někým poprat nebo mu opakovaně vyhrožovat a pak očekávat, že vaše přátelství vydrží.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelec miluje lidi a potřebuje neustálý přísun nových přátel, a když se najednou žádní noví lidé kolem něj neobjevují, může se cítit hodně osamělý a nešťastný. Střelec je neustále v pohybu, takže může být obtížné vytvořit si emocionální pouta, která vydrží. Často tak Střelci zjistí, že když potřebují pomoc, není v jejich okolí nikdo, kdo by jim podal pomocnou ruku.


Zdroje: bestlifeonline.comwww.yourtango.com

Akční letáky