Se kterými muži si raději nic nezačínat?
Zdroj: Profimedia

S kterým mužem si nesmíte nic začít. Tato znamení vás přivedou do neštěstí

Dávejte si pozor, koho pouštíte do svého srdce, ne každý je takový, jaký se může zdát. Některá znamení jsou navíc více problematická než jiná, proto se jim raději ve vztazích vyhýbejte. Která to jsou?

Ne každý muž je princem na bílém koni, proto si dávejte pozor, do koho se zamilujete a s kým chcete strávit svůj život nebo dokonce založit rodinu. Existují taková znamení, která vás udělají nešťastné. Komu se tedy vyhnout obloukem?

Rak

22. 6. až 22. 7.

Raci jsou příšerně žárliví, proto s nimi v životě zažijete doslova peklo. Nebudete se smět s nikým bavit, nikam chodit a nebude je zajímat ani váš názor. Raci žárlí i na vaše kamarádky, ztratíte tak kontakt s okolím a budete vězněm ve světě svého partnera. Váš každodenní život se bude skládat z práce a čekání, až se pán tvorstva vrátí domů.

Raci byli vychováváni v tom, že muž se musí poslouchat, proto to praktikují i u svých partnerek. Je to tak i u jejich rodičů. Otec je živitel rodiny a maminka mu doma dělá teplo domova. Když se ale o něco jedná, její názor nikoho nezajímá. Pokud nechcete, aby vaše děti zažívaly stejnou výchovu, rozhodně si s mužem tohoto znamení nic nezačínejte.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Štíři bývají chladní, proto vztah s nimi není žádný med. Nikdy nevíte, jak na tom u nich jste a co si vůbec myslí. Štíři neradi dávají své emoce najevo, proto působí chladně, odměřeně a nepřístupně. Nevezmou vás za ruku, nepohladí, nedají pusu a na pochvalu či uznání budete také čekat marně. Štíři ve svém chování žádný problém nevidí, a když je s tím budete konfrontovat, vysmějí se vám.

Nezkoušejte je změnit, nemá to cenu. Doteky prostě nemají rádi, snesou je maximálně tak v posteli, kam podle nich patří. 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Muži ve znamení Ryb jsou tak svobodomyslní, že jim nic neříká věrnost. Možná si tedy budete myslet, že vás milují, jste pro ně ta pravá a jediná, ale nebude to tak. Tito muži si totiž myslí, že nelze někoho vlastnit, tudíž i vám dopřejí volnost ve vztahu. Je to pro ně naprosto přirozené. 

Tento muž se nezmění, jde o životní styl, který mu naprosto vyhovuje. Muž je lovcem, ženy kořistí, tak to mají hozené. Někoho milovat pro ně neznamená exkluzivitu, milují totiž klidně i několik žen najednou. Jejich srdce i náruč jsou velké. Vy ale, až vám dojde, jak se věci mají, budete zničená. Ne každý totiž má na tento styl života povahu.

Akční letáky