Sami dobře víte, že neuvážené činy mohou být na škodu. Raději si řiďte svůj osud číslem, které je to pravé právě pro vás. Toto číslo vás umí nasměrovat, abyste měli v životě štěstí a pozitivní energii. Jaké je vaše osudové číslo vám prozradí následující horoskop!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Osudové číslo Berana je 1. To jim přináší do života energii, ale také přecitlivělost. Kvůli tomuto číslu se často cítíte osamělí, nešťastní a hledáte spřízněnou duši. Nakonec ji najdete v rámci rodiny a začnete si užívat nadcházející letní měsíce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Osudové číslo Býka je 4. Toto číslo by vás mělo přibrzdit a naučit odpočívat. Pracujete totiž klidně i dvanáct hodin denně sedm dní v týdnu, což by se na vašem zdravotním stavu nemile projevilo. Pokud nechcete skončit v nemocnici kvůli vyčerpání organismu, zastavte se.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Osudové číslo Blížence je 10. To přináší do vašeho života kreativitu a dobré nápady, bohužel ale toto číslo přináší i nesoustředěnost a laxnost. Díky té často nedotáhnete věci do konce. Umíte zase ale navazovat nové vztahy, přátelství i důležité kontakty.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Osudové číslo Raka je 2. Díky dvojce se učíte rozšiřovat své dovednosti, jste komunikativní, sdílní a výřeční, což je na vás to nejlepší. Měli byste tedy umět tuto svoji vlastnost využít ku prospěchu. Jděte k cíli a neohlížejte se na sliby druhých. Jste životní optimista, se kterým bude zábava.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Osudové číslo Lva je 5. To vás učí neodsuzovat lidi na první pohled, raději si vždy zjistit souvislosti a dát na vlastní úsudek. Zajímejte se o lásku, ta by vás mohla v životě o mnohé obohatit, stačí jen chtít. Nenechte se oklamat a všemu nevěřte, i zdánlivý přítel to s vámi nemusí vždy myslet dobře.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Osudové číslo Panny je 3. Toto číslo vám brání v rozletu i v tom, že se neumíte prosadit a nikdo nebere vážně vaše nápady. Je to ale škoda, pokud budete trpěliví, nebojte, úspěch se dostaví. Snažte se ostatní přesvědčit nenápadnými, ale pádnými gesty a argumenty.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Osudové číslo Váhy je 6. Toto číslo ovlivňuje úsudek a nutí vás podléhat tlaku ostatních. Buďte ale také někdy sami sebou a nenechte se ovlivnit. Když to dokážete, budete na sebe pyšní a ukáže se, že jste opravdu inteligentní a ostatní vás neprávem podceňovali. Věřte si, buďte průbojnější a povede se vám i v pracovním životě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Osudové číslo Štíra je 8. Ukončete současnou práci, uzavřete tuto životní etapu a začněte myslet na novou. Číslo osm bude s tímto odchodem velmi spjato, berte ho jako hlavní znamení vaší cesty. Zaměřte se na rodinu a zamyslete se nad dítětem, podle hvězd je ten správný čas stát se rodiči.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Osudové číslo Střelce je 11. Dodělejte si své rozdělané věci, protože je ten správný čas dát vše do pořádku a udělat si konečně jasno v určitých otázkách, které vás už dlouhou dobu trápí. Uvidíte, že když zlikvidujete resty, protřídíte dokumenty a vyhodíte půl šatníku, uleví se vám. Nepouštějte si do života nové přátele, nejsou totiž to pravé pro vás.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Osudové číslo Kozoroha je 7. Chcete se rozvíjet a projevit naplno, bohužel vás omezuje vaše plachost a stydlivost. Sedmička vám dodá tolik potřebné sebevědomí a donutí vás stát se svobodnějším člověkem. Máte našlápnuto získat peníze, se kterými jste nepočítali a nejde o směšnou sumu. Prokonzultujte tedy raději vše s odborníkem, než se do něčeho pustíte.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Osudové číslo Vodnáře je 12. Jste plni energie, elánu a touhy po dobrodružství, tudíž máte chuť riskovat. Klidně to udělejte, mělo by to dobře dopadnout. Vždy ale jednejte v mezích zákona a nepodvádějte, to by se vám mohlo vymstít. Pokud se chcete stát slavnými a úspěšnými, máte před sebou ještě dlouhou cestu. Nebojte se, vyděláte slušné peníze a zabezpečíte rodinu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Osudové číslo Ryby je 13. Pro někoho je třináctka nešťastné číslo, ale pro Ryby je vysloveně šťastná. Dělá je pozitivními a přátelsky naladěnými. Navíc jsou Ryby velmi chytří a ideální partneři do nepohody. Nic neřeší, nezlobí se, ale vždy pomohou a najdou řešení. Jejich jedinou slabinou jsou děti, ty totiž Ryby nechtějí.

Související články