Beran (21.3. - 20.4.)

Netrpělivý Beran je plný energie, neustále se někde pohybuje, šmejdí a bývá také pěkně drzý. Někoho jeho chování nechává klidným, někdo ho nemůže ani vystát. Beran chvilku neposedí, je to ohnivé znamení, které reaguje na věci okamžitě a bez rozmyslu. Dokáže být pěkně vzteklý. Lidi, kteří nejsou připraveni a kteří neumí reagovat na takovou spoustu dráždivé energie, bývají z Beranů nešťastní. Klidnější osoby jsou z těchto mužů úplně vystresovaní.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Možná jste na vlastní kůži poznali, že trávit příliš mnoho času s mužem Blížencem může být někde pěkně vyčerpávající. Často jedou doslova non-stop, zcela bez odpočinku a nedají vám pokoj. Neustále by si s vámi povídali, něco probírali, diskutovali, no prostě nezavřou pusu. Dokáží na sebe upoutat pozornost a otravují i 24 hodin denně. Střetává se v nich energie dvou osob. Bývají však i okouzlující, zábavní a hraví.

Rak (22.6. - 22.7.)

Jak se empatičtí Raci dostali na tento seznam? Je třeba si uvědomit, že tito muži jsou sice citliví, ale jejich povaha je někdy těžkopádná, a tak potřebují neustále konejšit, ujišťovat, že je vše v pořádku a podporovat. Chvilku je to možné vydržet, ale když se toto děje na denní bázi, praskne vám z nich hlava. Navíc jsou příšerně náladoví, radost se může ve vteřině změnit v naštvanost, je to s nimi jak na horské dráze. Krabi se vždy někde svými klepety drží a bojují o život a stejně jsou na tom tito muži ve znamení Raka. Často k někomu přilnou natolik, že mu nedají pokoj a drží se ho zuby nehty.

Lev (23.7. - 22.8.)

Můžete si myslet, že je velkorysý Lev ve všem nad věcí, ale není to tak úplně pravda. Co leze lidem na nervy u mužů narozených ve Lvu je jejich chorobná chlubivost. Často jsou jak malé děti, poměřují síly s ostatními a chvástají se kudy chodí. Sice umějí být zábavní, mají skvělý smysl pro humor, ale to není všechno. Tito muži bývají hlasití a dramatičtí, což ostatní často dráždí. Když se pak navíc stane, že nejsou středem pozornosti, dokáží předvést skutečně nesnesitelné chování.

Související články

Zdroje: bestlifeonline.com, www.yourtango.com