Pro koho bude rok 2023 úspěšný podle horoskopu?
Zdroj: Shutterstock

Velký finanční horoskop na rok 2023: Čeká vás velké bohatství, anebo úplný krach

Nový rok klepe na dveře. Jaký asi bude? Kdo bude mít více peněz, koho čeká úspěch a finanční jistota, kdo bude mít toho štěstí méně? Záleží na vašem znamení zvěrokruhu a postavení hvězd.

Beran (21.3. - 20.4.)

Cílem Berana je stabilita. Dosáhne ho díky svým schopnostem jako je logické myšlení a racionalita. Ty se dají využít v každodenním životě při řešení obtíží a zároveň riziku v práci. Může to být ten správný rok ke zlepšení vašich životních a ekonomických podmínek, například tím, že získáte povýšení nebo si najdete dobrou práci a začnete vydělávat více.

Býk (21.4. - 21.5.)

Rok 2022 byl pro Býka těžký, ale rok 2023 začíná s vyhlídkou na zlepšení. Příležitosti nebudou chybět, ale bude na jeho kreativitě, aby se jich chopil a využil je ve svůj prospěch. Různé příležitosti by mohly přinést nové zisky, jako je dobrá investice. Ať už v dobrém nebo ve zlém, vše, co se stane v roce 2023, bude způsob, jak přidat odbornost do vašeho životopisu.

muž, práce, kancelář Býci budou mít vyhlídky na zlepšení. Zdroj: Profimedia

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Pro Blížence přichází super šťastný rok 2023. Na pracovišti budou muset Blíženci upřednostňovat své cíle, a také upřednostňovat práci před jinými zájmy. Ve skutečnosti je však nutné opustit to, co je nadbytečné, a věnovat se tomu, co je skutečně důležité. Čeká je pak štěstí na pracovišti, povýšení, dobrá investice a obecně zvýšení částky, kterou mají na účtu.

Rak (22.6. - 22.7.)

Rak se musí zaměřit na osobní inovace, ale také na svou práci. To se může stát dvěma způsoby: zapsáním se do kurzu ke zlepšení svých dovedností nebo pohledem na novou pracovní realitu. Například opuštění zaměstnání nebo ukončení zkušenosti, i když je pozitivní, může pomoci rozšířit váš rozhled. To zajistí výrazné zlepšení finanční rezervy Raka.

Lev (23.7. - 22.8.)

Mezi nejšťastnějšími znameními roku 2023 najdeme i  Lva. Bude to pro něho pracovně velmi náročný rok, nevyhne se stresu a shonu s mnoha povinnostmi, ale také s mnoha možnostmi. S nasazením, obětavostí a stálostí lze realizovat v práci všechny plány. Lvi čeká také příjemný finanční bonus.

žena, počítač, radost Lev se bude těšit z pěkného finančního bonusu. Zdroj: Profimedia

Panna (23.8. - 22.9.)

Rok 2023 by mohl být pro znamení Panny komplikovaný, zejména kvůli ohrožení jejich financí. S rozvahou se však dají všechny překážky vyřešit. Rizikem mohou být například pokuty a rozmarné nákupy, proto je lepší chovat se v souladu s pravidly a dávat si pozor na výdaje.

žena, peníze, stovka, peněženka Panna by si měla dát pozor na výdaje. Zdroj: Profimedia

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pro Váhy to bude zajímavý rok. Dorazit by mohlo například oznámení o zvýšení platu, souhlas s přestupem do zahraničí nebo jiný závazek. Využití příležitosti je zásadní. To však neznamená, že z ekonomického hlediska půjde vše dobře. Ve skutečnosti mohou nové závazky a nové perspektivy také znamenat větší náklady. Váhy by měly být opatrné při správě svých zdrojů. 

žena, šetření, spoření, prasátko, peníze Váhy by měly být opatrné a měly by šetřit. Zdroj: Profimedia

Štír (24.10. - 22.11.)

Podle horoskopu bude rok 2023 pro Štíra pohádkový, i když hodně nabitý. Bude to skutečně rok odvahy, ve kterém bude nutné riskovat. Nebudou chybět ani odvážné investice, ale je nutné být obezřetný. Kompromisy s prací jim zároveň umožní uvolnit se a uvolnit místo pro jiné skutečnosti, které by mohly být dalším příjemným přivýdělkem.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelec je racionální a rok 2023 může přinést své ovoce, ale pozor na první tři měsíce v roce, které budou nejsložitější. Může dojít k narušení vaší stability v práci. Rok 2023 by proto mohl být obtížný, zvláště pokud si na své finance nedáváte pozor. 

šetření, mince, peníze Pro Střelce může být nový rok komplikovaný, nějaká ta našetřená korunka se hodí. Zdroj: Profimedia

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh se musí potýkat s ekonomicky složitým rokem 2023. Nejen kvůli dodatečným výdajům, ale také kvůli problémům v práci. Důvod? Přílišný spěch v práci způsobuje ztrátu koncentrace a následně zvyšuje pracovní zátěž. To by jim mohlo bránit ve využití správných příležitostí.

Vodnář  (21.1. - 20.2.)

Udělat správnou volbu ve správný čas není snadné, ale tato schopnost patří mezi cíle Vodnáře pro rok 2023. Vědět, jak se chopit správné příležitosti, správného okamžiku, může přinést mnoho uspokojení, a to i z ekonomického hlediska. Z tohoto důvodu je možné nahlížet na finanční zlepšení.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Rok 2023 Ryb je ve znamení volnému času a rekreace, a proto je třeba čas k práci dobře využít. Dokonce i tím, že práci věnujete méně času, lze v profesionální oblasti dosáhnout vynikajících výsledků, při nichž se počítá hodnota a dovednosti. Ekonomické vyhlídky tak jdou ruku v ruce s těmi profesionálními, což vám umožní vydělat více peněz než v předchozím roce.


Zdroje: www.money.itwww.instyle.com

Akční letáky