Beran (21.3. - 20.4.)

Neradi si komplikujete život, a když vám někdo slíbí, že vyděláte spoustu peněz, aniž byste se museli nějak snažit, opravdu tomu těžko uvěříte. Nejlepším a realistickým způsobem, jak se obohatit, by mohlo být využití energie svého těla, fyzická práce, provozování sportu či jiná aktivita, dokud se z toho nestane skutečně výnosná a zároveň zábavná práce.

Býk (21.4. - 21.5.)

Nejchytřejší způsob, jak mohou Býci finančně zbohatnout, jsou investice, a to i v sektoru nemovitostí. Ve skutečnosti máte spoustu dovedností, jako jsou vytrvalost a houževnatost, které vám umožní být skvělým podnikatelem.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Skvělá mysl jako ta vaše neustále hledá nové způsoby, jak inovativním a futuristickým způsobem vydělat peníze. Aktuálně je pro vás nejlepší možná investice s dobrou návratností v oblasti kryptoměn.

Rak (22.6. - 22.7.)

Máte zvláštní přesvědčení, že zbohatnout můžete pouze tím, že zdědíte velké množství peněz od své rodiny. A tak se často stává, že čekáte na získání nějakého dědictví, které může vyřešit vaše finanční problémy. Takto se peněz ale rozhodně nedočkáte. Máte talent na to vcítit se do druhých, jste emotivní a máte rádi lidi. Měli byste se stát poradcem, fyzioterapeutem nebo instruktorem jógy.

Lev (23.7. - 22.8.)

Myslíte si, že nejlepším způsobem, jak nashromáždit peníze, je věnovat se sami sobě a absolvovat mnohá školení pro osobní růst. Je to tak. Jste tak soustředěni sami na sebe, že dosáhnete takové jistoty a časem takové kurzy můžete pořádat i pro ostatní.

Panna (23.8. - 22.9.)

Jste systematičtí a pracovití, a spíš než hledání cest, kde a jak ještě více vydělat, je pro vás tou nejlepší cestou šetřit. Omezte zbytečné výdaje, vyvarujte se nákladných dárků pro příbuzné a počítejte, kde můžete ještě ušetřit. Budete překvapeni, jak vám finance narostou.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pro vás je život určen k tomu, abyste žili ve dvojici. Pokud nemáte hodně peněz, nejlepším způsobem, jak zbohatnout, může být rozhodně svatba s osobou s prosperujícím bankovním účtem, která bude šťastná ho sdílet s vámi.

Štír (24.10. - 22.11.)

Jste velmi podezřívavý člověk, a než začnete s někým obchodovat, ne jednou, ale milionkrát o tom přemýšlíte, čímž tolikrát ztrácíte možnost vydělávat velké sumy peněz. Riziko je pro vás na druhou stranu vzrušující, a tak způsobem pro vás, jak zbohatnout, může být obchodování na akciovém trhu.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ze všech znamení zvěrokruhu má to vaše pověst toho nejšťastnějšího. A právě z tohoto důvodu by nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem zbohatnutí mohla být koupě stíracího losu. Zkuste to.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Peníze jsou pro vás posedlostí a je nepravděpodobné, že byste něco udělali jen tak zdarma. Domníváte se, že nejbezpečnější a nejplatnější způsob, jak vydělat peníze, je tvrdě pracovat a držet své úspory na bankovním účtu, který se každý rok dobře úročí.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Uran je vaše vůdčí planeta a máte díky ní chuť žít v rovnováze mezi šílenstvím a genialitou. Nejjednodušší způsob, jak se obohatit, by jistě mohl být velký objev na vědeckém poli nebo vynález technologického předmětu, který může způsobit revoluci v životě mnoha lidí. Musíte však počkat na správnou inspiraci.

Ryby (21.2. - 20.3.)

I Ryby hluboce pečují o blaho druhých. Tento neuvěřitelný pocit empatie je skvělá věc a měli byste ji využít ve svůj finanční prospěch. Máte také vysoce vyvinutý cit pro to předávat lidem informace, měli byste působit třeba jako soukromý učitel.


Zdroje: www.rd.com, www.tgcom24.mediaset.it