Která znamení bývají největší podrazáci?
Zdroj: Shutterstock

Největší podrazáci podle horoskopu. Která znamení vás s radostí podvedou?

Bojíte se, že vás někdo podvede? Jste vždy velmi opatrní, když mluvíte s ostatními, nebo jim důvěřujete, aniž byste příliš přemýšleli? Jak si jistě dokážete představit, je velmi obtížné zjistit, která osoba by vás mohla klamat. Vše však může záviset také na znamení zvěrokruhu.

Podle horoskopu ve skutečnosti existují některá znamení zvěrokruhu, která mají od přírody schopnost klamat ostatní a často toto pokušení následují. Pokud máte vztah s jedním z těchto znamení, měli byste být velmi opatrní: riziko podvodu je velmi vysoké.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lidé narození ve znamení Lva mají jediný cíl, být vždy středem pozornosti a být první v každé oblasti života. I když jde o klamání druhých, nikdy se nezastaví před ničím. Na znamení Lva si musíte dávat velký pozor, nemá problém vás kvůli vlastním zájmům a cílům podrazit. Díky své zahleděnosti Lev navíc necítí vůbec žádné výčitky svědomí a mnohdy si ani neuvědomuje, že je podrazák.

podvodník, golf Některá znamení podvádějí vždy a všude. Zdroj: Profimedia

Býk (21.4. - 21.5.)

U lidí narozených ve znamení Býka nelze říci, že klamání je jejich normální vlastností. Obvykle je toto znamení velmi klidné a stěží se dostává do situací, které jsou komplikované nebo které mohou ublížit ostatním. Obrat nastává v okamžiku, kdy Býk zjistí, že byl zrazen nebo zraněn. Stane se z něj rozzuřená osoba, která bez rozmýšlení dokáže podvádět i klamat a bez milosti vás podrazí.

Beran (21.3. - 20.4.)

Ve chvíli, kdy si lidé narození ve znamení Berana stanoví cíl, už jim nemůže stát v cestě absolutně nic. Zejména pokud jde o soutěžení s ostatními, Beran nikdy nemá žádné skrupule a naopak nakonec zavádí skutečné strategie, jak kompromitovat cestu ostatních. Předem si promyslí podvod, jen, aby vyhrál. Pozor na něj!

podvod, muž, žena, hádka Blíženci jsou častí nevěrníci. Zdroj: Profimedia

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci, jimž vládne komunikativní Merkur, jsou zvědaví lidé, kteří vyžadují hodně duševní stimulace. Často se zapovídají na večírku, bývají přelétaví a podvádět svého partnera patří k jejich dobrodružstvím, která potřebují k životu. Jsou mistři výmluv a jsou naprosto bezkonkurenční ve vymýšlení pohádek, kde byli a s kým. 

Zdroje: www.piusanipiubelli.itnypost.com

Akční letáky