Býk (21.4. - 21.5.)

Na prvním místě tohoto zvláštního žebříčku najdeme znamení Býka. Zemské znamení, které se vyznačuje tím, že má charakter zvláště spojený s rodinou a tradicemi obecně. Dominuje mu vliv Venuše, planety, která mu dodává neodolatelné kouzlo.

Muži narození ve znamení Býka jsou obdařeni magnetickým pohledem a podmanivým úsměvem, které ho činí obzvláště fascinujícím. Zdá se, že je to znamení, které vyniká svou vážností, ale jakmile někomu důvěřuje, anebo se objeví žena, která ho obzvlášť přitahuje, uvolní všechnu svou vášeň a pod jeho polibky se každé ženě podlomí kolena.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Na druhém místě jsou muži zrození ve znamení Vah. Znamení, jehož hlavním prvkem je vzduch, a kterému stejně jako Býkovi dominuje planeta Venuše. Ta dává Vahám půvab a přitažlivost. Všichni narození v tomto znamení bývají fascinujícími a velmi vášnivými partnery a zároveň jsou hluboce milující a starostliví. Kromě toho, že umí nádherně líbat, jsou i perfektními milenci.

Štír (24.10. - 22.11.)

Mužům zrozeným ve Štíru dominuje planeta Mars. Toto tajemné znamení spojuje mnoho různých aspektů. Štíři jsou fascinující, vášniví a zároveň velmi žárliví a majetničtí lidé. Jsou vybaveni velmi silným dobyvatelským duchem a rádi bojují, aby dosáhli toho, co chtějí, i když věrnost ne vždy zaujímá hlavní místo mezi jejich prioritami. Vyznačují se velmi hlubokým pohledem, vášnivě líbají i milují.

Beran (21.3. - 20.4.)

Beran je ohnivé znamení, vládne mu planeta Mars, vyznačuje se silným instinktem a v jejich životě není příliš prostoru pro romantiku a sentimentalitu. Muži narození v Beranu jsou lidé činu, rozhodní a vášniví, vždy přebírají iniciativu. Jakmile poprvé nějakou ženu políbí, je těžké jim nepodlehnout.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Na pátém místě znamení, která nejlépe líbají, jsou muži narození ve znamení Vodnáře. Toto znamení se vyznačuje tím, že je velmi kreativní, vtipné a nadané velkou inteligencí. Prostě mají ten správný mix k prožití každého milostného vztahu. Ve skutečnosti se muži narození ve znamení Vodnáře v lásce prezentují jako svobodní duchové. Nekonformní milovníci nepředvídatelného a vášnivého, s tím jde ruku v ruce i vřelý a vášnivý polibek.

Rak (22.6. - 22.7.)

Znamení ovlivněné živlem vody a ovládané Měsícem, jeho přístup a vztah k lásce se vyznačuje množstvím sladkosti a něhy, stejně tak i v jeho polibku. Pokud nehledáte příliš ohnivé a vášnivé milence, ale dáváte přednost partnerovi, který je diskrétní a sladký, který ví, jak být romantický a sentimentální ve správný okamžik, muž narozený ve znamení Raka je tím pravým. Pokud bude vaše city opětovat, zasype vás svými polibky.

Zdroje: astrotalk.com, www.unadonna.it