Která znamení bývají největší drbny?
Zdroj: Profimedia

Největší drbny horoskopu. Tyhle ženy pomlouvají druhé a škodí jim. Pozor na ně

Někteří lidé mají dar, že se ve svém povídání snad nikdy nezastaví. Když je však nasměrováno vaším směrem, ne vždy to může být dar. Takoví lidí často sklouznou k pomluvám, roznášení nepodložených informací a drbům. Která znamení zvěrokruhu to jsou?

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zřejmě vás nepřekvapí, že na prvním místě tohoto seznamu jsou ženy narozené ve znamení Blížence. Toto proměnlivé vzdušné znamení je známé svými drby a určitě je moc baví. Blíženec je osobnost se dvěma tvářemi, která po složení slibu nedokáže udržet tajemství. Vyvarujte se jich a nesvěřujte se s informacemi, které považujete za soukromé.

žena, muž, šeptání, drby, pomluvy Některé ženy si prostě nemohou pomoci. Zdroj: Profimedia

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři se snaží stát experty na psychologii lidí ve svém životě. Jsou to také nejlepší rádci, takže vám poskytnou skvělé rady, pokud jsou vaším skutečným přítelem a vědí o vás všechno. Štíři však milují přijít záhadám na kloub, jakmile se pro ně stanete podezřelými, snaží se vyzkoumat, jaké máte tajemství. Drby jsou pak jedním z možností, jak na to přijít. 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ženy zrozené ve Střelci jsou živé, aktivní a pohání je oheň. Jsou neustále v pohybu a moc nepřemýšlí nad tím, co komu řeknou. Bohužel však často, a mnohdy i nevědomky, roznášejí nepodložené informace. Vždyť ony si tak rádi povídají! Z nedostatku času zamyslet se nad problémem a ověřit si předkládanou pravdu, dělají ukvapené závěry. Navíc nejsou absolutně schopné udržet svěřené tajemství, neumí držet jazyk za zuby, takže se jim rozhodně s ničím nesvěřujte.

žena, telefon, údiv, drby, pomluvy Zejména v zaměstnání se drby šíří neuvěřitelnou rychlostí. Zdroj: Profimedia

Vodnář  (21.1. - 20.2.)

Vodnář je vzdušné znamení, které rádo sdílí všechno s každým. Často se tak tyto ženy setkávají s informacemi, které se hodně rychle šíří a často také drby posílají dál. Budiž vám útěchou, že pokud je Vodnář skutečným přítelem, dokáže udržet tajemství. Pokud mu na lidech nezáleží, opakuje to, co slyšel od jiných, a po pravdivosti těchto informací se nepídí.


Zdroje: bestlifeonline.comtimesofindia.indiatimes.com

Akční letáky