Existují potrhlé a roztomile praštěné ženy, které se rády hlasitě smějí a nikdy nezkazí žádnou legraci. Jaká znamení patří mezi ta nejpotrhlejší?

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Ženy ve znamení Vah dělají ve svém životě nejrůznější přešlapy, karamboly a problémy, které ani tak nemyslí, ale mají na ně prostě smůlu. Naštěstí se nikdy nejedná o nic závažného, ale spíše o vtipnou situaci, nad kterou se většinou ostatní zasmějí. Váhy už se většinou tolik nebaví, někdy uroní i nějakou tu slzičku.

Váhy jsou navíc dost zapomnětlivé a často si uškodí tím, že něco slíbí a nedodrží to. Jsou pak roztomile zmatené a roztěkané. Umí způsobit zmatek a chaos, což občas není nic příjemného. Naštěstí jim ale každý vše odpustí, jsou totiž jinak velmi šarmantní a schopné.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Ženám ve znamení Vodnáře se nikdy nic nepodaří hned, ale pracují na tom, dokud to nejde. V průběhu cesty se jim stane spousta potrhlých a nepříjemných situací, nad kterými si někdy zabrečí, jindy je zase pobaví. Vodnářky se nejčastěji zamilují do mužů, kteří je považují za roztomile praštěné.

Vodnářky se nehroutí z neúspěchu, problémů ani proher. Vždy se z nich nějak vymotají a nakonec vše dobře dopadne. Jsou vtipné, milé zábavné a ve společnosti velmi oblíbené. Rády a často se smějí, i když někdy nevědí čemu. Jsou praštěné, ale v dobrém slova smyslu.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka jsou praštěné a ví se to o nich. Nikdy jim nesvěřujte žádná tajemství a nechtějte po nich nic seriózního, důležitého a reprezentativního. Ženy v raku bývají totiž pěkná trdla a určitě by ze seriózní záležitosti udělaly frašku. Nebojte se ale, nejde o nic zákeřného nebo zlého, spíše se nad jejich popleteností zasmějete.

Ženy narozené ve znamení Raka milují legraci, smích a zábavu. Občas dokáží být i ztřeštěné a potrhlé, což baví okolí. Milují děti a velmi si s nimi rozumí, mají totiž podobný pohled na život jako ony. Tyto ženy si nepřipouští starosti a neumí odhadnout, co je důležité a co není. Jejich život je jeden velký večírek, ze kterého se nikdy nechtějí probrat.

Související články

Nejvzácnější psí plemena na světě

Zdroj: Youtube