Lev (23.7. - 22.8.)

Ženě Lvici málokterý muž odolá. Je to samice od hlavy k patě. Samozřejmě miluje dárky, čím dražší tím lepší. Žena narozená v tomto znamení není prvoplánově vyzývavá, ale je jedním slovem nepřehlédnutelná. Sebevědomé a elegantní vystupování, oblečení podle posledních trendů, kouzelný úsměv a magická přitažlivost. Tato žena přesně ví, jak zmást muže. Chcete hospodyňku? Bohyni? Máte ji mít. Ale jen do chvíle, než ji to přestane bavit. Je to excelentní herečka.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Není divu, že toto znamení se objevuje právě zde. Ženám narozeným ve znamení Vah vládne planeta Venuše, která symbolizuje krásu a lásku. Tyto ženy podle astrologů patří k nejkrásnějším v celém zvěrokruhu. A proč vlastně? Mají oslnivý půvab, eleganci, šarm, smysl pro krásu po všech stránkách. Na druhé straně vás tato žena dokáže ve vteřině odzbrojit vysokým intelektem, schopností diskuze na jakékoliv téma a v neposlední řadě svou naprosto neodolatelnou nebeskou krásou.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ženy narozené ve znamení Ryb jsou velmi empatické a mají okouzlující vyjadřování. V jejich přítomnosti se lidé nemají problém uvolnit. Tyto ženy bývají většinou lehce zasněné a mírumilovné. Dokáží svou jemností podpořit každého v nesnázích. Jsou hluboce spirituálně napojeny na vesmír a tak, i když o tom mnohdy nevědí, vyzařují pozitivní auru. Tyto ženy bezpečně poznáte podle jejich nádherných očí ve tvaru mandle.

Štír (24.10. - 22.11.)

Ženy ve znamení Štíra jsou záhadné i otevřené. Jejich magické kouzlo je nenapodobitelné. Tyto ženy milují dobrodružství a mají v sobě noblesu dam ze 30.let. Ženy narozené v tomto znamení jsou velmi fyzicky přitažlivé a dokáží bez mrknutí oka bavit celou společnost svými bryskními myšlenkami. Vášeň se jim rozhodně nedá odepřít, a to po všech stránkách, a tak není dobré zahrávat si s jejich city.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnářky poznáte na první pohled. Oplývají totiž nostalgickou krásou. Jsou to charakterově velmi silné ženy, přátelské, nesmírně šarmantní, ale zároveň nezávislé. Vynikají nekonvenčním stylem, ať již ve vztahu, v zaměstnání, či v životě jako takovém. Dokáží být upřímné a mají značně vyvinutý smysl pro spravedlnost a soucit pro lidi v nouzi.

Rozhovor s Markétou Vlčkovou, lékařkou a členkou České mykologické společnosti, si poslechněte v podcastu iReceptář do ucha přímo TADY:

Související články

Zdroje: astrotalk.com, www.sosyncd.com