Cedr na oblečení

Pálení cedru je skvělý způsob, jak očistíte od negativní energie předměty. Máte vzpomínky na špatné zážitky a pamatujete, jaké jste při tom měli oblečení? Očistěte je. Stejně tak, pokud si koupíte něco starého, třeba v antikvariátu. Zamávejte nad nimi cedrovým kouřem, zbavíte prostor kolem nich špatných sil.

Šalvěj pro uzdravení

Zdroj: Youtube

Tato bylinka získala své jméno z latinského salvare, což znamená uzdravovat. Odpradávna je považována za svatou bylinu, které prodlužuje život, zaklíná duchy a zastrašuje démony. Zbaví vás rušivých emocí, vyvolá klid a jasnou mysl.

Svatá tráva na zlomené srdce

Yerba santa nebo svatá tráva posiluje vnitřní sílu. Pryskyřičnatá vůně yerby se silně kořeněnými tóny se pálí, aby vyléčila zlomené srdce. Určitě ji zařaďte do svého domácího rituálu, pokud potřebujete více sebelásky a péče o sebe.

Rozmarýn pro nové začátky

Ať už jde o nový život po rozchodu, novou práci, nastoupení nové cesty nebo otevření se novým zážitkům, pomůže vám rozmarýn. Tato bylinka se vždy používala jako afrodiziakum. Má rovněž silnou očistnou schopnost a omlazující účinky.

Palo Santo pro prosperitu

Palo Santo je posvátné dřevo, pocházející ze stromu Palo Santo z pobřeží Jižní Ameriky. Šamani jej tradičně používali k čištění špatné energie, zvýšení prosperity a lásky. Hoří pomalu a jeho dřevitá vůně je omamná.

Jalovec pro pohodlí

Někdy se stane, že i když jste doma, necítíte se právě pohodlně. Může se to stát, uklidní vás jalovec. Když jeho kouř proudí prostorem, vytváří posvátnou energii. Používá se k zahnání černých čarodějnic, zlých duchů a démonů.


Zdroje: www.mindbodygreen.com, bearblend.com