Existují určité ženy, které, i když nejsou krásné na první pohled, tak na ten druhý udělají s mužským srdcem divy. Jsou totiž milé, šaramantní a charismatické. O jaká znamení zvěrokruhu se jedná v první řadě?

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Ženy ve znamení Střelce sice nejsou ty nejvyhlášenější krasavice, ale jejich vnitřní krása jim pomáhá v tom být za hvězdy, kdekoliv se objeví. Jsou totiž velmi hovorné a většinou ví, o čem mluví, což se mužům líbí. Navíc jsou do všeho vždy zapálené a milují mužské aktivity. Můžete se s nimi tak bavit o sportu i autech.

Ženy v tomto znamení jsou akční, milují adrenalin a nikdy s nimi není nuda. Muži je právě proto milují, nesedí doma a neluští křížovky, ale vymýšlí jim takovou zábavu, aby se nenudil ani jeden z nich. Partnerský svazek má tak neustále náboj a nečeká ho tak stereotyp. Pokud si tedy Střelkyni najdete, na nudu nemusíte ani pomyslet.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou strašně milé a uvědomělé, vše chtějí mít správně a jsou to takové matky rodu, proto je milují jak muži, tak děti. Díky nim se cítí v bezpečí, stále mají někoho, o koho se mohou opřít a kdo je vyslechne, když je něco trápí. Jsou to takové vrby, které budete za jejich citlivou povahu milovat.

Ženy ve znamení Býka jsou jasným příkladem toho, že nemusíte být vyslovená kráska, aby se na vás stály fronty, ale stačí mít dobré srdce, empatii a milou povahu, aby vás všichni měli rádi. Vaše vnitřní kouzlo a síla vás předurčuje k tomu být nejcharismatičtější ženou v okolí.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Ženy ve znamení Panny jsou vnitřně silné, milé a charismatické, což jim usnadňuje život. Nejsou to sice žádné modelky, mají často i pár kilo navíc, ale díky jejich povaze to nevadí a muži nad tím často přivřou oko. Tyto ženy jsou dokonce pro mnoho mužů vyslovené bohyně. Vyzařuje z nich totiž vnitřní světlo, které všechny v okolí uklidňuje.

Panny jsou šarmantní a svým kouzlem si získají každého muže, na kterého ukážou. Nemusí se ani nějak zvlášť snažit, prostě stačí, když jsou a jejich vnitřní světlo a síla udělá vše za ně. Jsou usměvavé, vlídné a umí jednat s lidmi. Nehádají se, a když se jim něco nelíbí, jsou ochotné dělat kompromisy.

Související články