Kterým ženám se muži vyhýbají, protože patří mezi semetriky? Věřte, že život po boku někoho takového není žádný med. Taková žena zadupe vaše sebevědomí hluboko do země a naučí vás o sobě pochybovat. Je to totiž generál v sukních. Pokud nechcete být podpantoflák, zapomeňte na soužití s těmito znameními.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny milují mít všechno pod kontrolou, a to včetně svého muže. Musí mít přesný přehled kde a s kým se nachází. Klidně mu bude volat i tisíckrát denně, jen aby zjistila, s kým si zrovna povídá nebo jaké jídlo jí. Je posedlá kontrolou. Prohlíží telefon, notebook i kapsy. Nijak se tím netají, a pokud si dovolíte jí něco říct, bude oheň na střeše. Vůbec to tedy raději nezkoušejte!

Kromě života s Pannou zapomeňte na nějaký svůj život, koníčky, volný čas. Panna vám naplánuje, co s kdy se bude dělat. Na lelkování zapomeňte, to je pro ženy v tomto znamení ztráta času. A zkuste si stěžovat, to by vás pak čekala taková scéna, brek, křik a nadávky, že raději zatněte zuby a konejte. Pokud se tomu však chcete vyhnout, s tímto znamením si nic nezačínejte.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamení Kozoroha se pyšní svým drsným přístupem ke všemu a ke všem. S nikým a ničím nemají slitování. A je jedno, jestli jste nemocní nebo nešťastní. Žádné důvody tyto ženy nezajímají a vše stejně bude muset udělat přesně podle jejich představ a hlavně rychle. Jsou neempatické a cizí neštěstí je nezajímá. Jsou zahleděny jen samy do sebe.

Pokud chcete s touto ženou vyjít, obletujte ji, sice to navenek nedá najevo, ale bude jí to dělat dobře a lehce u ní stoupnete v ceně. Nemyslete se ale, že díky tomu zjihne a projeví vám nějaké city či ukáže vlídnou tvář. Na to můžete rovnou zapomenout. Tyto ženy to neumí a nikdy se projevovat lásku nenaučí.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Ženy ve znamení Blíženců jsou ty největší semetriky ze všech. Vše musí být podle nich. Nikdo s nimi neumí vyjít. Jsou drsné, zlé, lakomé a hysterické. Život s nimi je peklo a málokdo ho dá. Pokud si myslíte, že ženu tohoto znamení změníte, těžko, ale samozřejmě se o to můžete pokusit. Neslibujte si ale žádné zázraky. I malý pokrok je však úspěch.

Ženy v tomto znamení diktují život všem lidem v jejich životě, proto často zůstávají samy. Nikdo na to totiž dlouhodobě nemá, dělat jim rohožku. Umí se pohádat do krve, jsou agresivní a nebojí se partnera ani fyzicky napadnout. Umí ze sebe udělat takovou saň, které se lekne kdejaký chlap.

Související články