Existují ženy, které si samy nevymění ani žárovku, ale také ty, které zvládnou bez problémů zastat i mužské práce. Do jaké skupiny patříte vy? Přečtěte si následující horoskop, ten vám to prozradí.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Ženy ve znamení Vodnáře jsou silné, chytré, ambiciózní a soběstačné. Umí zvládnou být nejen svůdnými a sexy ženami, ale i kutilkami, které si doma poradí s každým problémem a nepotřebují k tomu mužskou ruku. Tyto ženy jsou neskutečné bojovnice, které nikdy nic nevzdají a jdou si tvrdě za svým.

Na první pohled tyto ženy působí dosti drsně a tvrdě, ani jejich mluva není typická pro něžné bytosti, proto se jich muži bojí. Nechtějí si přijít po boku takto silné ženy trapně a skoro až zženštile. Chtějí mít doma ženu, která bude dělat to, co chtějí oni, což se jim se ženou ve znamení Vodnáře nikdy nepoštěstí.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka jsou emancipované a nedělí svět ani práci na mužskou a ženskou. Vše je pro ně totiž normálka. Zvládají jak uvařit a uklidit, tak vymalovat nebo vytapetovat. Vyznají se navíc v elektronice i autech, což zpočátku může mužům připadat atraktivní, když ale zjistí, že toho ví Račice víc než oni, je to pro ně nakonec potupa.

Žena v Raku nikdy neudělá první krok a vždy čeká, až ji osloví muž. Když se ji navíc nelíbí, nemá problém mu to na rovinu říct, což ho často vyděsí a šokuje. Muži se těchto žen často bojí právě proto, že říkají vše přímo a bez servítek. Neunesete-li tedy pravdu do očí, Račici se vyhněte.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Ženy ve znamení Štíra nejsou žádné romantické dušičky, které najdete tam, kam je postavíte. Tyto ženy jsou krásné, chytré, šarmantní a v neposlední řadě šikovné. Také rády mluví a milují být středem pozornosti, což muži často nerozdýchají. Vadí jim, že je jejich partnerka oblíbenější než oni.

Ženy ve znamení Štíra také umí vydělat peníze, nepotřebují tedy muže ani jako živitele. Aby se žena ve znamení Štíra zamilovala, musí být její protějšek dokonalý. Bohužel se ale muži těchto žen bojí, ví totiž, že dokonalí nejsou a že by je Štírka odkopla a ještě se jim vysmála. Zůstane tak většinou sama.

Související články