Beran (21.3. - 20.4. )

Muži zrození ve znamení Berana a podpantofláci? Ani se tomu nechce věřit, a přece tito muži svým manželkám často ve všem ustupují. Není to však dáno tím, že se jich bojí, ale že svou drahou polovičku neradi rozčilují. Navíc nemají rádi konflikty, a tak raději ustoupí a svou ženu slepě následují.

Býk (21.4. - 21.5.)

Některá zemská znamení, jako je Býk, mají hluboko zakořeněné nejistoty, kde si vždy kladou otázku, zda by je jejich partner neopustil kvůli někomu lepšímu. Jejich strach z opuštění je pak nutí chovat se tak, že vyhoví každému přání a potřebě své ženy. To z nich dělá až příliš submisivního partnera, kterého si po čase přestane vážit každá dominantnější žena.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři jsou ve svých přesvědčeních často docela konvenční. Domnívají se, že domácí záležitosti má na starosti jejich žena. A tak ji bezmezně důvěřují, že učiní všechna rozhodnutí týkající se domácnosti. Často tedy poslouchají její pokyny, hlavně pokud jde o vykonávání domácích prací, a to bez jakýchkoli otázek.

Váhy (23.10. - 24.10.)

Jako vzdušné znamení se Váhy nevyhýbají hádkám, ale hlásí se k přesvědčení, že šťastná žena znamená šťastný život. Vzdali by se věcí, na kterých jim záleží, jen aby udrželi mír, protože věří, že s partnerkou táhnou za jeden provaz. V takových případech vzdušné znamení vyžaduje, aby jejich manželkou byla stejně dávající partnerka, jinak se začnou Váhy cítit využívané a nedoceněné.


Zdroje: www.pinkvilla.com, www.twelvefeed.com