Jaký je váš smysl života a v čem můžete být v životě opravdu dobří? Na jakou činnost či profesi byste se měli zaměřit? Následující horoskop vám to prozradí o všech znameních zvěrokruhu.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Smyslem života pro Berany je rodina. Partner a děti jsou pro ně vším na světě. Rozdali by se pro své blízké a největší radost mají, když jsou všichni kolem nich spokojeni. Berani milují své děti a chtějí, aby byly šťastné a spokojené, to je pro ně životní smysl a hnací motor. Pro děti Berani obětují vše.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvi najdou smysl života ve cvičení. Celý život se řídí heslem: Ve zdravém těle, zdravý duch! Nekouří, nepijí alkohol a neustále jen cvičí nebo tráví aktivně čas. Milují treky po horách, surfování na vlnách oceánu, zvedání činek v posilovně i běhání po parku. Nabíjí a baví je prostě vše, při čem se mohou hýbat.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Práce je smyslem života pro Střelce. Pracují od rána do večera a pak ještě alespoň v hlavě před spaním. Jsou to rození workoholici a je jedno, jestli se bavíme o lidech, kteří pracují manuálně nebo hlavou. Vždy svou práci odvádí na sto procent a v dokonalé kvalitě. Střelci neumí relaxovat, nejlépe si odpočinou u práce.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Smyslem života pro Býky je láska ke zvířatům. Milují ty malé bezbranné tvory víc než lidi a doma většinou mají malou ZOO. Toto znamení by mělo svůj život zasvětit péči o zvířata. Ať už jako veterináři, anebo třeba jako ošetřovatelé v zoologické. Býci milují zvířecí oddanost a věrnost, kterou u lidí často postrádají.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny nacházejí smysl života v módě. Pokud chcete doporučit něco podle posledních trendů, vsaďte na Pannu. Vždy ví, co se nosí, co ladí a hlavně, co vám bude opravdu slušet. Životním posláním tohoto znamení je tedy styling a pomáhání druhým cítit se v oblečení dobře. Panny nikdy nepotkáte neupravené. To, jak vypadají, je jejich priorita.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Životním smyslem pro Kozorohy je charita a pomoc ostatním lidem. Chtějí být neustále prospěšní a pomáhat. Každý měsíc posílají část svých příjmů potřebným. Pokud to neudělají, necítí se dobře. Nevadí jim ani manuálně pomáhat, to pak mají dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Smyslem života pro Blížence je hudba. Měli by jí tedy zasvětit svůj život. Můžou hrát na hudební nástroj, zpívat, skládat, vymýšlet texty nebo prostě cokoliv, co má spojitost s hudbou a budou v tom dobří. Hudba je prostě jejich osud a životní cesta. Vždy je dostane do dobré nálady a nabíjí je energií.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy mají smysl života v pořádku a řádu. Milují čistotu, nenávidí chaos a vše má u nich doma své místo. Váhy neustále jen uklízí a to jak doma, tak v životě. Vyžadují, aby se všichni kolem nich cítili dobře, všude to vonělo čistotou a nikdo by se ničeho neštítil. Tito lidé by nepřežili, kdyby to bylo jinak a někdo si stěžoval na špínu.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Životním smyslem Vodnářů je kariéra. Měli by se zaměřit na to, aby byli nejlepší ve své profesi. To jim totiž přinese štěstí do života a tolik vytouženou spokojenost. Vodnáři si přejí být nejlepší v tom, co dělají, a díky své ambicióznosti se jim to podaří. V životě si vybudují skvělou kariéru a nouzí o peníze rozhodně netrpí.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Raci by se měli zaměřit na malování, což je jejich životní smysl. Jejich obrazy jsou opravdu skvosty, které půjdou v uměleckých kruzích na dračku. Vědí, co od umění očekávají a chtějí. Dosáhnou tak všeho, co si od života předsevzali. Neřeší peníze ani hmotné statky, žijí životem umělce ve všech směrech.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Smyslem života pro Štíry je fyzický kontakt. Chtějí se neustále objímat a mazlit. Pokud tedy chcete mít po svém boku někoho, kdo projevuje city a má rád tělesné teplo, tak je Štír tím nejlepším adeptem. Nikdy nemá dost a v posteli si s ním užijete spoustu vzrušení a adrenalinu. Věřte, že to stojí za to!

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Životním smyslem Ryb je laskavost. Jsou hodné na všechny a za všech okolností. Umí odpouštět a na každé situaci si umí najít to dobré. Ryby potřebují k životu lidi, o které se mohou starat a projevovat jim lásku a péči. Jsou to neskutečně dobré a hodné bytosti, které by se pro druhé rozdaly. Mají to štěstí, že jim to blízcí většinou vracejí.

Související články