Býk (21.4. - 21.5.)

Muži narození ve znamení Býka si o sobě myslí, že se nikdy nemýlí. Považují se téměř za polobohy. Toto znamení vůbec nezvládá kritiku, právě proto si často vyhledávají partnerky, které mohou ovládat. Dostávají se i na vedoucí pozice, rozdávat příkazy jim činí neobyčejné potěšení a rádi si dělají z lidí loutky.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři jsou jedno z nejvíce sobeckých znamení zvěrokruhu. Musí být vždy ve vztahu, který mají plně pod kontrolou, mají utkvělou představu, že jim každý něco v životě dluží. Jejich sobectví lze tolerovat jen v případě, že je někdo skutečně miluje, ale může se stát, že jim Štír zlomí srdce. Mívají časté záchvaty vzteku, jsou podezřívaví a ostatním řeknou vše, co si myslí, bez ohledu na zranění, které způsobí.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Každý, kdo zná muže zrozené ve Vodnáři, ví, jak sobečtí mohou být. Oni sami to samozřejmě popírají, myslí si, že jsou svobodní a nezávislí. Jenže jejich touha po nezávislosti je bohužel přivedla k sobectví. Vodnář každý den přemýšlí jen a jen o sobě. Cokoli koná, je pouze pro jeho vlastní pohodlí. Jeden den někoho odmítnou, druhý den ho zavolají k sobě, protože ho potřebují pro svůj vlastní prospěch. Ignorují city a emoce ostatních.

Beran (21.3. - 20.4.)

Pro nikoho, ani pro samotné Berany, není velkým překvapením, že se octili v tomto žebříčku. Všechny své činy dělají jen pro své vlastní potěšení. Tito muži jsou tak bezohlední, že už si na to lidé kolem nich zvykli. Pokud si něco usmyslí, musí to dostat, i kdyby museli někoho druhého zranit či zradit. Jejich nulová empatie je tou nejhorší vlastností, kterou mají a důvodem, proč patří mezi nejsobečtější znamení.

Lev (23.7. - 22.8.)

Muži narození ve znamení Lva milují pozornost, jsou extrémně namyšlení a starají se pouze o to, aby mohli rozhodovat a vést ostatní. Pokud jste si mysleli, že Lev mívá vysoké sebevědomí, hodně jste se spletli. Ve skutečnosti jsou velmi nejistí, a právě toto způsobuje jejich lhostejnost k pocitům druhých lidí. Zrcadlo mívají vždy a všude, musí se v něm neustále přesvědčovat o tom, jak jsou skvělí.


Zdroje: astrotalk.com, www.sosyncd.com