Jako visačku na dárek můžete použít srdce z papíru.
Zdroj: Kaponia Aliaksei / hutterstock.com

Darujte svým blízkým srdce

Visačka může být zajímavou součástí zabaleného dárku. Nejen na svátek zamilovaných se nám může hodit jednoduché srdíčko. Podle nákresů jej zvládnou poskládat i ti, kteří nejsou mistři origami.

Vyznání z papíru

Jednoduchou pozornost svému či své vyvolené můžete složit také z papíru. Origami je prastará technika, která zahrnuje mnoho postupů od těch, které zvládnou i děti, až po ty nejsložitější, jejichž návod se bez podpůrného videa nedá pochopit. Vybrali jsme z těch jednodušších, jak složit srdíčko. A pokud si troufnete, můžete zkusit i zamilovaného medvěda. Máte-li tvoření z papíru rádi, doporučujeme k nahlédnutí také tento článek.

Stojací srdíčko Stojací srdíčko Zdroj: Shutterstock.com / tofang

Jedno z nejjednodušších origami srdcí Jedno z nejjednodušších origami srdcí Zdroj: Shutterstock.com / tofang

 

Tohle srdce je specifické. Tohle srdce je specifické. Zdroj: Shutterstock.com / tofang A co takhle zamilovaný medvěd? A co takhle zamilovaný medvěd? Zdroj: Shutterstock.com / tofang

Srdce pro zručné ruce

Tenhle návod již chce trochu šikovnosti a trpělivosti. Výsledek ale stojí za to. Srdíčka, jaká se běžně prodávají v obchodech se suvenýry a dárky, zvládnete doma i vy. A ani tentokrát vám to nezatíží rozpočet.

Valentýnské srdce z papíru vyrobíte podle videonávodu. Valentýnské srdce z papíru vyrobíte podle videonávodu. Zdroj: Shutterstock.com / AllaSaa

Akční letáky