Patříte mezi ty nejšťastnější bytosti na této planetě? Bude vás smůla obcházet a neštěstí se vám bude vyhýbat? Pokud jste se narodily v následujících znameních zvěrokruhu, pak máte jistotu, že vás bude v životě čekat jen a jen štěstí.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka mají celý život štěstí na skvělou rodinu a přátele kolem sebe. Všichni jim pomáhají, mají je rádi a chtějí s nimi být za dobře. Ženy ve znamení Raka totiž vědí, že láska a harmonie v rodině jsou základem spokojeného života. Děti svou maminku v tomto znamení neskutečně milují a považují ji za tu nejúžasnější osobu na světě.

Tato žena má takové štěstí, že ji neskonalá láska bližních provází po celý život a i bouřlivá puberta dětí se jí vyhne, tudíž i toto nelehké období nezpůsobí na jejich vztahu žádné trhliny. Ženy ve znamení Raka jsou navíc velmi příjemné společnice a trpělivé posluchačky, mají tedy v životě štěstí na takové přátele, kteří by za ně položili život.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Ženy ve znamení Štíra mají celoživotní štěstí na zdraví. Nic je netrápí, nebolí a kvůli ničemu nemusí k doktorovi nebo dokonce do nemocnice. Mají maximálně běžné dětské nemoci či rýmu a kašel, na jiné neduhy můžete v jejich případě klidně zapomenout. Všichni kolem nich dostanou střevní chřipku, Štíři se jí jako zázrakem vyhnou. To samé platí i o angíně či viróze.

Ženy v tomto znamení mají velmi silnou imunitu, proto se nemusí bát nákazy ani v nemocnicích, či jiných zařízeních, kde jinak hrozí. Také se jim nestávají žádná zranění či jiné životní karamboly jako ostatním. Klidně si mohou dovolit zkoušet adrenalinové sporty. Mají totiž jistotu, že se jim díky ochraně vesmíru nic nestane a vše vždy dobře dopadne.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby mají neskutečné štěstí na peníze. Nejen, že mají skvělou práci, kde vydělávají spoustu peněz, ale mají štěstí i v hazardu. Vsadí si a vyhrají, jdou do casina a zase vyhrají. O peníze tedy nemají nouzi a žijí si na vysoké noze. Nejsou ale lakomé a šťastnými tak dělají všechny kolem sebe. Jsou štědré a v jejich společnosti si můžete dopřát rozmazlování.

Přispívají i na charitu. Dělají tak lepší život mnoha nešťastníkům, kteří mají díky nim v životě šanci uspět. Ryby jsou dětmi štěstěny a daří se jim v životě vše, na co jen sáhnou. Když budete mít po svém boku Rybu, čeká vás šťastný a spokojený život plný smíchu, lásky a porozumění. S Rybou také uvidíte nevídané, miluje cestování a poznávání všech koutů světa.

Související články