Která znamení zvěrokruhu mají největší sklony tloustnout?
Zdroj: Profimedia

Znamení, která nekontrolovatelně tloustnou a nemohou za to. Patříte mezi ně?

Máte spíš tendence hubnout nebo tloustnout? I v tomto hrají roli hvězdy a datum vašeho narození. Některá znamení totiž nekontrolovatelně tloustnou a měla by si dávat pozor na svou životosprávu. Která to jsou?

Býk (21.4. - 21.5.)

Lidé ve znamení Býka mívají velkou chuť k jídlu, a tak je velmi často uvidíte, jak sedí u stolu a na něčem si pochutnávají. Býk bývá lakomý, požitkářský typ, který neodolá žádné dobrotě. Navíc jeho pověstná lenost a robustní konstituce věci hodně zhoršují. Nadměrná váha, kterou nahromadí, někdy přeroste až v obezitu. 

Rak (22.6. - 22.7.)

Mlsný jazýček zvěrokruhu, to je Rak. Miluje sladkosti, zvláště ty domácí. Prostě jim nemůže odolat, a tak se cpe koláčky, buchtami, dezerty. Právě z tohoto důvodu má tendenci přibírat, pokud se nerozhodne provozovat alespoň nějakou pohybovou aktivitu. 

žena, nadváha, jídlo Raci málokdy odolají sladkostem. Zdroj: Profimedia

Lev (23.7. - 22.8.)

Obecně oceňuje a miluje drahé jídlo, nejlépe šťavnaté, bohaté na koření a chutě. Vše však musí být doprovázeno výborným vínem. Ale bohužel jsou to tučná jídla, bohatá na cukry, nebezpečná pro srdce i pro postavu. Z dlouhodobého hlediska se váha Lvů neúprosně zvyšuje. .

Štír (24.10. - 22.11.)

Střídá období, kdy se krmí jako ptáček, a ta, ve kterých jí i za čtyři. Riskuje tak přibírání kvůli nesprávným návykům. Ty neúprosně vedou k obezitě a také nemocem, jako je třeba obávaná cukrovka. 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Preferuje velmi kořeněná jídla, uzená masa a dobrou sklenku vína, které se jen tak nemůže vzdát (zvláště když je u stolu s přáteli). Pokud si bude v nadbytku dopřávat i nadále, jeho játra budou dříve či později protestovat, jeho cholesterol vyletí raketově nahoru, nemluvě o tuku, nashromážděnému kvůli těmto excesům.

žena, jídlo Štíři i Střelci si koledují o zdravotní potíže svými stravovacími návyky. Zdroj: Profimedia

Ryby (21.2. - 20.3.)

Často se oddávají potravinovým excesům, alkoholu a lenosti, což s sebou nese vážné rizikem pro jejich postavu. Slabostí Ryb jsou bonbóny, kterým těžko odolávají. Možná proto, že se nevědomky snaží zaplnit prázdnotu a kompenzovat realitu, v níž žijí, která je pro ně neuspokojivá. 


Zdroje: isolo.altervista.orgwww.kelleemaize.com

Akční letáky