Která znamení zvěrokruhu bývají nejvíce toxická?
Zdroj: Shutterstock

Nejtoxičtější znamení zvěrokruhu: Tito lidé z vás vysávají energii a ničí vás

Chování některých lidí může být v určitých situacích hodně přes čáru. Pokud se po takovém jednání necítíme dobře, říkáme, že je toxické. Některá znamení zvěrokruhu mají větší tendence se takto projevovat. Která mezi ně patří? 

Rak (22.6. - 22.7.)

Za milým a jemným zevnějškem Raka se často skrývá skutečně toxická osobnost, která čeká, až bude moci ovládat vše, co je v dohledu. Nyní, pokud víte něco o znameních zvěrokruhu, pravděpodobně už víte, že lidé narození ve znamení Raka žijí pro svou rodinu, což je úžasné. Ovšem jejich pouta s blízkými se často stanou zcela nezdravými a mohou hraničit až s posedlostí.

Lev (23.7. - 22.8.)

Navzdory jeho statečnosti a propagované nenávisti ke všemu negativnímu, oni sami často vykazují pochybně nezdravé charakterové rysy. Pokud jde o lásku a dokonce i o přátelství, Lev musí vždy sedět na „sedadle řidiče" a snaží se být vždy vůdcem. Tito lidé nedokážou pochopit potřebu výměny názorů v jakémkoliv vztahu a nevyhnutelně skončí tím, že ublíží ostatním.

muž, žena, hádka Jednání Lvů skutečně často působí jako jed. Zdroj: Profimedia

Štír (24.10. - 22.11.)

Lidé narození ve znamení Štíra jsou pravidelně poskvrněni špatnou pověstí, ale pokud jde o jejich toxicitu, není to dobré. Jako vodní znamení je Štír bohužel přirozeně pesimistický a negativní, což znamená, že většinou jen těžko vidí sklenici zpola plnou a nezřídka tuto negaci šíří i na ty, kteří je obklopují.

Vodnář  (21.1. - 20.2.)

Fráze „nikdy nesuď knihu podle obalu“ nemůže být pro Vodnáře vhodnější. Přestože se Vodnáři mohou zdát neškodní a spíše éteričtí, ve skutečnosti tráví tolik času ve svých vlastních hlavách, že bojují se svou vlastní realitou. Zkrátka když jejich realita neodpovídá jejich fantazii, upadnou do stavu mimo realitu, ze kterého se nemohou osvobodit a strhnou dolů i ostatní. Postupem času se Vodnáři stanou hodně toxickými pro své okolí i pro sebe.


Zdroje: www.msn.combestlifeonline.com

Akční letáky