Beran (21.3. - 20.4.)

Dominantní Berani patří k nejtvdohlavějším znamením ve zvěrokruhu. Mají silnou vůli, hodně energie a spalující vášeň. Drží se se svých názorů zuby nehty a jdou si za svými cílem, stůj co stůj. Jsou odvážní a nezávislí, vždy se rozhodují rychle. Reagují impulzivně a bez přemýšlení. Rádi ostatní vedou a řídí, mají rádi, když druzí dělají vše, co řeknou. Bohužel nikdy neustoupí v konfliktech a sporech, což vede druhé ke zklamání.

Býk (21.4. - 21.5.)

Nejchytřejší a nejlepší. To si o sobě myslí Býci a chovají se tak i k druhým. Navíc svá tvrzení dokazují fakty, vnucují své názory ostatním a dokáží tím lézt pořádně na nervy. Jakmile se pro něco rozhodnou, udělají to i za cenu vynaložení obrovského úsilí a času. Mívají silné a pevné přesvědčení. Pokud věří, že se nemýlí a mají pravdu, nikdy nepřistoupí na kompromis. Buď musíte souhlasit s jeho názory nebo se otočit na patě a odejít. Hádání s Býkem je pěkně otravné.

Lev (23.7. - 22.8.)

Hrdí a sebevědomí, takoví jsou lidé narození ve znamení Lva. Toto ohnivé znamení si o sobě hodně myslí, neustále prosazují své názory a všem nutí své postoje. Absolutně nepřijímají, že by jim někdo odporoval. Jdou si vždy svou cestou, nedbají na rady ostatních i v případě, že se projeví jako hlupáci. Toho pak samozřejmě okamžitě litují, ale nepoučí se z ničeho. Své chyby opakují dál a dál a jsou ostatním i pro smích.

Panna (23.8. - 22.9.)

Znamení Panny a tvrdohlavé? Budete se divit. Vede je k tomu třeba tendence neustále analyzovat problémy, aby našly řešení. Tito lidé si jdou tvrdohlavě za svým, mají své plány a organizují si život do nejmenšího detailu. Proto umí být pěkně protivní, když jsou nuceni změnit své plány. Umí být také pěkně kritičtí, zejména, pokud někdo nezapadá do jejich škatulek a často se snaží ovlivňovat názory ostatních.

Související články

Zdroje: astrotalk.com, www.instanews.it