Ženy v těchto znameních neumí odpočívat, na což mohou dříve nebo později doplatit. Jejich tělo začne stávkovat a vypovídat službu. Která znamení by měla rozhodně zvolnit?

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka chtějí být ve všem dokonalé, nic nedělají napůl a do všeho jdou na plný plyn. Bohužel jsou natolik poctivé, že dokud nejsou spokojené, tak svou práci předělávají. Také jsou velmi kritické nejen k sobě, ale i ke svému okolí. Hlavně rodině, kterou mají potřebu neustále vychovávat.

Jejich děti mají každodenní dril, jak být nejlepší, a když jsou náhodou v něčem průměrné, žena ve znamení Raka neváhá obětovat další čas a peníze na jejich vzdělávání. Nedělá tak ve finále nic jiného, než se snaží působit dokonale a namlouvat si, že ona a její rodina jsou bez chybičky. Je to ale bohužel velmi únavné a tento zápřah jejich tělo nezvládne z dlouhodobého hlediska a ozve se.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Štírky jsou přehnaně ambiciózní a neustále jen pracují. Jejich život se často skládá pouze z byznysu. Neustále spekulují, kalkulují a přemýšlejí, zda se jim to či ono vyplatí. Neumí být přirozené a radovat se z maličkostí. Jejich život je velmi jednostranný a neužijí si v něm žádnou zábavu.

Zato ale pracují na velmi vysokých postech a mají dostatek peněz, aby si je užívaly. To ale neumí, takže se jim jen kupí na účtu. Jejich tělo však toto tempo nemůže vydržet a brzy to začne dávat najevo. Je tedy na čase začít relaxovat, odjet někam na dovolenou a nežít neustále jen prací.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby dřou od rána do večera. Pracují především mauálně a jelikož jsou to velké perfekcionistky a neodpustí si vůbec žádnou chybu, pracují vlastně pořád. Jsou sice neuvěřitelně šikovné, ale neustále se chtějí zdokonalovat, tudíž ve volném čase věnují svou pozornost nejrůznějším kurzům či přednáškám.

Ryby jsou tedy vytížené od rána do večera a na odpočinek už jim nikdy nezbývá čas. Pokud brzy nevypnou, únava je může zničit. Jsou neustále přepjaté a síly jim brzy dojdou. Měly by se nad sebou zamyslet a začít věnovat nějaký čas i duševnímu a tělesnému odpčinku, po kterém jejich tělo vysloveně volá.

Související články